divx na g20

dzidek27

New member
co z tym divx

ale gdzie to ustawić ,gdy wchodzę w konfiguracje to jest tyko konfiguracja dysku usb.i tu nic nie moge zrobić tylko pisze że jest to data travel-nazwa pena i nic.a w ustawieniach wyświetlania nie ma nic tylko od av1 do hdmi4 ,component ,pc a nie ma nic o penie.prosze o dalsze instrukje
 

sorenson

New member
Instrukcja się kłania Wchodzisz do Viviera tools (zielony guzik na pilocie) wybierasz video i jazda. Niektórych dvxów nie czyta np. Dexter(pare sekund i zwiecha)
 

def102

New member
A co z fatem kiedy plik ma ponad 4gb?

Zgodnie z instrukcją TV dla pamięci USB (pendriwów i zewnętrznych HDD) obsługuje też format exFAT (jest on czasami nazywany FAT64), a w tym formacie ograniczenie na wielkość pliku to aż 16EB (Eksabajty).
Win7 obsługuje ten format, z tego co wiem WinXP wymaga jakiejś poprawki.
 
Ostatnia edycja:

def102

New member
Hmm nie mam opcji sformatowania w typ systemie :/
Ja u siebie w win7 mam możliwość sformatowania pamięci flash bądź dysku zewn (USB) w formacie exFAT. Nie wiem natomiast czy można tak sformatować dyski wewn.
W winXP trzeba zainstalować poprawkę KB955704, żeby móc obsługiwać ten system plików.
 
Ostatnia edycja:

RavenFHD

New member
Ja u siebie w win7 mam możliwość sformatowania pamięci flash bądź dysku zewn (USB) w formacie exFAT. Nie wiem natomiast czy można tak sformatować dyski wewn.
W winXP trzeba zainstalować poprawkę KB955704, żeby móc obsługiwać ten system plików.



Witam, nie spodziewalem sie tego - dziala ladnie :) ale tylko pliki .avi.. .mp4 juz nie widzi, .mkv rowniez ;/ jak na sprzet za 3200zl to zle.. bardzo zle..
 

marcinbial

New member
Cześć!

mam następujący problem, ponieważ mam divx-a .avi w rozdzielczości 1200x540 (lub cos koło tego), plik ma pojemność cos ponad 1 gb no i widzi mi go plik video, ale jak odpalam go pisze że "plik nieobsługiwany", pliki otwieram z USB z Pen Driva
czy sa jakieś ograniczenia w plikach avi pojemnościowe, czy nie da rady otworzyć divx-a HD??? o co kaman?

dzięki i pozdrawiam,
Marcin
 

vortexx

Member
Witam jak chodzą divxy z hdd,czy nie będzie problemu z uciągnięciem dysku 1TB (3,5 cala),do jakiej wielkości pliki są odtwarzane Fat,Fat 32?
Czy nowe modele będą obsługiwały MKV ,mp4?
 

marcinbial

New member
Cześć,
jak ustawić obraz bez czarnych pasów podczas oglądania DiVX-a w oryginalnej rodzielczości 1280x544 pikseli, skalowane ręczne nie działa, da się jakoś to zmienić??? można powiększać obraz czy przeskalowywać podczas oglądania filmów a USb czy dysku,
przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi...pomimo tego że już kilka osób się o to pytała...

pozdrawiam,
M.
 
Do góry