Direct led, 75 cali lub wiecej 100hz do 8000

danielkin86

New member
Poszukuje tv 75 cali lub więcej bez krawędziowego podświetlenia, min 100hz, fajna czerń, siedze na wprost, odległość do tv 3,7 m, tv uzywane zarówno w dzien jak i weczorem. W dzień nc+, wieczor netflix, filmy z napisami. Kiki juz mi proponowal lg 82nu7600 i pare innych ale jeszcze sie wstrzymuje nie wiem moze poczekac jeszcze np do marca i wtedy jeszcze cos stanieje z wyższej półki.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 75XG9505 za 9999 zł
LG 82UM7600 za 7999 zł
I bez zmian , ten bym wybrał.
Masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 

danielkin86

New member
Jest gdzieś test tego LG? Jak wygląda efekt hdr? Czy jest to wow jak sie włączy film w 4k na np Netflixie? Jak filmy z napisami ogladane wieczorem, bo na moim 4letnim sony az irytujace jest to rozjasnianie obrazu podczas wyświetlania napisow.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To 2 inne TV - inne ceny , rozmiary , systemy i jakość wyświetlanego obrazu.
Ja wybrałem LG ze względu na rozmiar, system i cenę - tutaj jest lepszy - stosunek ceny do jakości bdb.
Obraz lepiej wypada na Sony - to też bardzo dobry TV
7" więcej robi przewagę spora trzeba przyznać :grin:

Jeszcze tylko pytanie : jaki miałeś TV do tej pory lub masz ?
 
Ostatnia edycja:

danielkin86

New member
Mam Sony 55x8509c kupilem 4 lata temu, czas na wymianę. Brałbym tego lg ale... żonie sie ramka nie podoba za gruba bo w sony cienka i srebrna... no fakt zgodze się sony design jest lepszy. Tylko jak patrze na ceny tego Sony 75XF9005 w porównywarce to 10tys to lekka przesada jak Sony 75HG9505 z tego roku też mozna dostać w tej samej cenie.
 

danielkin86

New member
No tak będzie ale z drugiej strony nie planowałem wydatku 10k na tv ciężki temat im człowiek więcej czyta tym wiekszy mętlik w głowie. Ale przyznam ze u Ciebie Ataszek te 82 wyglada bardzo przyjemnie
 

barburian

New member
Bez reklam
75XG9505 kup jeśli chcesz mieć dobry TV z dobrym kontrastem i czernią
Kupujesz TV na 5-lat minimum, więc będziesz na niego patrzył codziennie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz Faktycznie ten sprawdzony 75XG9505 za 9999 zł
Następca na pewno będzie kosztować znacznie drożej.
Ale masz bardzo dobre modele do 8 tyś zł.
 
Do góry