Digital Sound Projector Yamaha YSP-2200 - czy warto

DM914

New member
Witam
Czy ktoś ma doświadczenie z tymi urządzeniami z serii YSP. Chciałbym zastosować ten system w swoim salonie , prostokąt 6,5x4,5 tylko na jednej z dłuższych ścianie okna z firanami ( tu nie wiem czy fala dźwiękowa będzie się odbijać ) i czy ich system zadziała i otrzymam oczekiwany surround.
Chcę zrezygnować z dużych głośników , kabli i wzmacniacza zajmującego miejsce.
 

DM914

New member
Myślałem o Harman Kardon to świetna firma , ale Yamaha YSP przekonuje mnie złączami 3xHDMI in i 1xHDMI (ARC) out w SB 30 ubogo w złącza 1x optyk , 1x cyfrówka i analog niby wystarczy ale znowu plątanina kabli a do podłączenia mam Xbox-a , dekoder N-ki i Blu-ray 3D BDT220 .
Po prostu nie wiem czy zadziała system YSP z 6m ścianą pokrytą z góry do dołu firanami i nie stanie się zwykłym sounbar-em za duże pieniądze

Poczytałem i zastanowię się nad SB 30 , to chyba to co szukam
dzięki
 
Ostatnia edycja:

canon13

New member
Co prawda posiadam Yamahę YHT-S400 dwa razy tańszą od YSP ale tak: na pewno poprawia w dużym stopniu dźwięk tv, szczególnie w grach bas z dużego amplitudera robi swoje, do muzyki służy raczej inny sprzęt. O dźwięku5.1 nie ma tu mowy (mimo zapewnień w reklamach). Na dzień dzisiejszy myślę wymianić na hk bds. Będziesz miał małe głośniki, mały amplituder i oczekiwany dźwięk surround.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Wszystkie te Soundbary to żart, poprawia dzwięk z TV i tylko do tego sie nadaje, efektów żadnych sensownych to nie daje, a już do muzyki to jest katastrofa. Tymbardziej nie wyobrażam sobie że można zamienić normalny sprzęt na takie coś...
Problem z miejscem w prawie 30m2 ?
Są małe zestawy, od biedy nawet H/K Bds
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Myślałem o Harman Kardon to świetna firma , ale Yamaha YSP przekonuje mnie złączami 3xHDMI in i 1xHDMI (ARC) out w SB 30 ubogo w złącza 1x optyk , 1x cyfrówka i analog niby wystarczy ale znowu plątanina kabli a do podłączenia mam Xbox-a , dekoder N-ki i Blu-ray 3D BDT220 .
Po prostu nie wiem czy zadziała system YSP z 6m ścianą pokrytą z góry do dołu firanami i nie stanie się zwykłym sounbar-em za duże pieniądze

Poczytałem i zastanowię się nad SB 30 , to chyba to co szukam
dzięki
Ten ostatni to dobry pomysł, jak potrzeba dobrej ceny to pisz.
 
Do góry