Denon d-f107

0987

New member
Witam,

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale.
Więc...

Zamierzam wymienić swoją starą wieżę na jakiś zestaw stereo (do tej pory miałem plastikową wieżę Panasonic).

Upatrzyłem sobie model: Denon D-F107.

Mam do Was kilka pytań...
Po pierwsze czy ten sprzęt warty jest swoich pieniędzy. Pokój mój ma ok 15m2, potrzebuję go do słuchania muzyki (mieszanej). Zastanawiam się ponieważ w tej cenie można kupić już kina domowe, a moja wiedza jest na tyle mała, że nie wiem co będzie dla mnie korzystniejsze.
A może macie jakieś swoje propozycje odnośnie sprzętu tego typu.

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź !!!

Pozdrawiam,
Michał
 

0987

New member
Chciałbym zmieścić się w kwocie ok 2tys.
Mój pokój jest nie za duży, więc miejsce na głośniki też niestety jest trochę ograniczone :)
 

koll

New member
Witam, sprzęt jest naprawdę godny polecenia. W swojej klasie nie ma sobie równych, nie mówiąc już o tym, że w pokoju tej wielkości sprawdzi się lepiej od niejednego kina domowego zarówno przy muzyce jak i telewizji. Oczywiście mówię to z własnego doświadczenia, ponieważ sam posiadam takiego Denonka. Osobiście polecam szukać używek, bo jednak zawsze zaoszczędzisz a nie spodziewałbym się, że Denon się zepsuje ;) Z tego co wiem, takie ekrany (głośniki) jak są standardowo fajnie grają jak się je powiesi na ścianie. Sam nie stosowałem ale w przypadku małej ilości miejsca pewnie zda egzamin taki system.
 
Do góry