DENON AVR3312 - czy jeszcze warto?

belmondo80

New member
Czy warto soebie zaprzątać tym głowę, czy ktoś z forumowiczów posiada taki amplituner? Jeszcze kilka modeli się ostało i się zastanawiam czy one grają mniej cyfrowo niż teraźniejsze sprzęty?

Podobno to klasa Denona avr-x4000 tylko mnie bajerów. Rozumiem ze Spotify na tym nie pójdzie?
 
I

irek6311

Guest
Ja preferuję nowy sprzęt bo jednak gwarancja jest i w razie awarii serwis za free to naprawi ,
amplitunery po gwarancji mogą wyssać dużo $ jak coś poważnego padnie a trudno zgadnąć jak taki sprzęt był traktowany
co niektórzy dyskoteki domowe na nich robią a to nie sprzęt do tak agresywnej pracy ,
w X2000 lub lepiej X3000 zainwestuj bo nowe konstrukcje i grają nie gorzej od wzmacniacza w stereo .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tutaj raczej chodzi o nowy sprzet, tyle ze z poprzednich modeli, wiec o gwarancje bym sie nie martwil, wszystko zalezy od ceny. Nowe konstrukcje, nie oznaczaja tez ze sprzet zagra lepiej, a juz na pewno nie jest tak ze "nowe konstrucje" graja nie gorzej od wzmacniaczy. Zadnej rewolucji nie bylo i dlugo nie bedzie w tej klasie sprzetu w kontekscie wzmacniaczy stereo.
 

belmondo80

New member
Możliwość zakupu za 1500PLN. Nowa sztuka z 12 miesięczna gwarancją. Tylko jak to gra? Ktoś może ma czy testował? Do czego to można porównać. Ja praktycznie jestem zdecydowany na AVR-X3000 lub AVR-X4000 ale to może też jest jakaś alternatywa.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Myslę że cena dobra. Denon 3312 to poprzednik modelu 3313, a ten z kolei X4000. Jeśli chodzi o samą jakość brzmienia, to uważam że w nowych nic się nie zmieniło poza dodaniem jakiś bajerów. Ten model jak dla mnie i tak ma sporo więcej niż bym potrzebował w domu.

Jak zwykle Paweł jednoczesnie:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tutaj raczej chodzi o nowy sprzet, tyle ze z poprzednich modeli, wiec o gwarancje bym sie nie martwil, wszystko zalezy od ceny. Nowe konstrukcje, nie oznaczaja tez ze sprzet zagra lepiej, a juz na pewno nie jest tak ze "nowe konstrucje" graja nie gorzej od wzmacniaczy. Zadnej rewolucji nie bylo i dlugo nie bedzie w tej klasie sprzetu w kontekscie wzmacniaczy stereo.

Witam moze tak wlasnie byc ze poza kilkoma bajerami nic wiecej nowy amplituner nie wniesie poza nowym numerkiem na nim i oczywiscie wyzsza cena..
 

Henry

Active member
Bez reklam
A masz spotify w smartfonie/ tablecie?
Zawsze to może być jakieś rozwiązanie, bo sprzęt naprawdę "godny" uwagi, chyba bym zrezygnował z tych wszystkich nowych wbudowanych bajerów na rzecz brzmienia tego Denona, zakładając oczywiście cenę za niego ;)
 

belmondo80

New member
Ano mam. Jestem na razie zielony jeśli chodzi o multimedia, jak to mówią wypadłem z branży. To się przesyła przez Spotify czy dedykowana aplikację denon'a? Czyli to brzmienie porównywalne do x4000 a cena sporo niższa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Jak cie stac na AVR 4000 to co tu sie zastanawiac? Przytrzymaj kase i poczekaj bo wchodzą nowe modele Denona.
 

belmondo80

New member
Stać czy nie stać...zawsze zostanie w kieszeni można dokupić za ta kwot przetwornik CD itp.
Tylko jest jeden problem, nie posłucham takiego ampi przed zakupem, musi to być zakup w ciemno. I nigdy nie wiadomo jak zestawi się z BX6. Podoba mi się to, że ma dobry mocny wzmacniacz i jest raczej na formach zagranicznych oceniany za dźwięk w stereo to dość ważne dla mnie.

Ale ten Spotify z tabletu? Jak to działa, jest aplikacja Spotyfi i mogę zrobić udostępnianie ale czy pojawi się po prostu Denon jako źródło na które wysyłam?
 

collider

New member
Bez reklam
Oszczedny traci dwa razy. Za chwile okaze sie, ze potrzebujesz czegos czego nie ma twoj ampek sprzed dwoch generacji. Modele, ktore wyjda beda dostosowane do aktualnych wymogow i tredow AV.
O jakim przetworniku piszesz?
 

werf

Active member
Bez reklam
Stać czy nie stać...zawsze zostanie w kieszeni można dokupić za ta kwot przetwornik CD itp.
Tylko jest jeden problem, nie posłucham takiego ampi przed zakupem, musi to być zakup w ciemno. I nigdy nie wiadomo jak zestawi się z BX6. Podoba mi się to, że ma dobry mocny wzmacniacz i jest raczej na formach zagranicznych oceniany za dźwięk w stereo to dość ważne dla mnie.

Ale ten Spotify z tabletu? Jak to działa, jest aplikacja Spotyfi i mogę zrobić udostępnianie ale czy pojawi się po prostu Denon jako źródło na które wysyłam?

Air Play na pewno możesz przesłać Spotify
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jakie brzmienie prezentuje 3312 czy X4000 ale słuchałem BX6 wraz z 4306 i grało to razem super, więc jeśli styl brzmienia będzie podobny to będziesz zadowolony :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nowe modele z ampli kina domowego będą mieć HDMI 2.0, co biorąc pod uwagę żywotność sprzętu Denona powinno się przydać kiedyś przy UHD :>
 
Do góry