Denon AVR 2809 brak obrazu przez HDMI

endriu83am

New member
Witam
Mam problem podłączam komputer przez HDMI do Amplitunera pod wyjście np. DVR a później HDMI OUT do TV Samsung, brak dźwięku, obrazu dlaczego????
Mam film na DTS HD Master jeśli podepnę HDMI od kompa bezpośrednio pod TV obraz jest brak dźwięku w dalszym ciągu, wiec podpinam kabel optyczny z Tv pod Amplituner. Dźwięk jest :) ale!!!! nie przesyła mi go w DTS HD MASTER bo przez optyka mi nie prześle wiec moje pytanie jest gdzie tu logika. Mam jeszcze Denon Blu-ray i dźwięk idzie DTS HD Master. Wiec nie mogę tego dźwięku uzyskać przez kompa laptopa itd. ????????????????
 

endriu83am

New member
widzę ze nikt nie może mi pomoc wiec może się troszkę podzielę co mi się udało zrobić
Z laptopa płynie mi DTS HD MASTER zaświeciła się niebieska ikonka w Amplitunerze Denon :p po podłączeniu Laptopa przez HDMI do Amplitunera i HDMI OUT bezpośrednio do TV.W dalszym ciągu brak obrazu na TV jakieś pomysły?????????
 

kosmita

New member
Zmien rozdzielczość na laptopie, u mnie wysteępuje problem jeśli podepnę komputer>amplituner>projektor w rozdzielczości 1080p. W rozdzielczości 720p jest wszystko ok, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje i nie próbowałem na innych wejściach HDMI.Też muszę pogłówkować nad pełnym FHD w ww konfiguracji chwilowo brak czasu.
 
Do góry