Denon 4306 + Denon DVD 2930+ Canton ERGO

Bartek.7.1

New member
Witam....Jestem początkujący w tym temacie....chcę stworzyć następujący zestaw Denon 4306 + Denon DVD 2930 i do tego zestaw Canton pomieszany z dawnymi Mirage (niestety nie wiem jaki model) Mirage mialyby byc wykorzystane jako głośniki tylne a wiec na przód: CANTON ERGO 609 DC do tego centralny CANTON ERGO 605 CM....sub ERGO 650SC ...przednie spięte kablem VAN DEEN HUL CLEAR a tylnie IXOS XHS303,kabel sygnałowy do Sub mialby byc IXOS 105.....POmieszczenie jest wysokie,ma 3 metry...powierzchnia odsłuchowa to ok 30 m2,propocję wykorzystania zestawu progonozuję na KD 90% wraz z relacjami z koncertów i 10% odtwarzanie muzyki...z tylu mialby byc Mirage takie ok 120 W wysokie na ok 1 metr....przepraszam za kolokwializm ale w tej chwili nie jestem w stanie podac dokladnie nazwy.
Co sądzicie o tym zestawie? czy ktoś posiada podobny? jak wrażenia?
jakie prognozy?....Słyszałem ze głosniki CANTON z tej serii to juz wyższa półka .....Czekam na komentarze z niecierpliwością
Acha...Wizja...Plazma sony 42 cale...4 letnia...bez hdmi ( mam zamiar zmienic za rok moze krocej na pIoneer 50 cali)
pozdrawiam wszystkich forumowiczów
 

masaj007

New member
Postawienie na tył podłogowych kolumn do słuchania SACD i DVD-AUdio to bardzo dobry pomysł. Tylko dźięki temu zyskasz.
Masz sznasę posłuchac tych Cantonów? Nie jest to bardzo powszechny sprzęt a nie jest dobrze kupić coś, zwłąszcza za takie pieniadze, nie posłuchawszy tego uprzednio.
Do kabli się nie przyczepię bo uważam, że to sprzęt je bedzie ograniczał :D
Denon zbiera bardzo dobre recenzje. 2930 ma trochę mniej zaawansowany system wizyjny niż starszy brat 3930 i może warto dołożyć?
 
Do góry