denon 2309

woytech

New member
Witam Was
Cały czas szukam zestawu KD (przewaga kina nad muzyką) dla siebie (w cenie ok 3500 za amplituner oraz kolumny 5.1 lub chociaż 5.0).

Przeglądając internet natrafiłem na taki zestaw:
DENON AVR-2309
DVD1740 S
JAMO S416
JAMO SUB 200 AKTYWNY

cena 3699

amplituner fajny, na dvd mi nie zależy a kolumny raczej słabe. Tyle wiem ile udało mi się wyczytać ze zrozumieniem z tego forum jak i innych więc mam uprzejmą prośbę o Wasze opinie na temat tego zestawu - czy jako pierwsze KD może być czy też raczej dać sobie z nim spokój.
Dziękuje za wszelkie uwagi
Pozdrawiam
 

paniol

New member
Powiem tak: w kinie już 2 razy zmieniałem wszystko (ampli, player, HTCP), a kolumny (JBL E-90, EP250) zostały. Wiem, że są lepsze, ale mnie te wystarczą... i to zdaje się, że na długo.

Sugeruję Ci, byś się zastanowił... bo nie codziennie się zmienia sprzęt, a tym bardziej kolumny.
 

woytech

New member
Dzięki za odpowiedź. Mój problem polega na tym że zawsze są jakieś lepsze i pewnie dlatego nie mogę podjąć ostatecznej decyzji żeby kupić.

Ten zestaw jamo jest rzeczywiście taki słaby? Pewnie z tego modelu denona można by było więcej wycisnąć jeśli chodzi o dźwięk ale przy tym ampli nie stać mnie już na lepsze kolumny :(
 
Do góry