DENON 1940 vs. Pioneer DV-610 vs.??

tomulac

New member
Witam serdecznie,
W przyszłym tygodniu zamierzam zamówić odtwarzacz DVD. Poczytałem sobie trochę i moją uwagę zwróciły modele 1940 denona oraz 610 pioneera. Byłem niemal zdecydowany na denona ale brakuje mi bardzo przydatnego USB.
Oprócz porządnego odtwarzania płyt DVD, zależy mi na divx-czytaniu polskich txt. Posiadam pionka 4280xa. Co do BD, na święta zamierzam zakupić ps3. Na razie wystarczy mi porządne DVD. Może macie Panowie jakieś inne propozycje w cenie tak do 1500zł. Do odtwarzacza będę potrzebował kabel hdmi 1m. Jaki wybrać? Czy warto wydać na taki 189zł(np.profigold). Czy kabel za np.50zł w zupełności wystarczy?

Mam jeszcze pytanie czy jest różnica w skalowaniu do 1080p przez tanie urządzenie DVD a urządzeniem wyższej klasy???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KKuba

New member
Bez reklam
Ma być Divx z plikami *.txt. Sam sobie odpowiedziałeś - szkoda czasu na analizy. Kup Pioneera i wgraj soft z PionnerDivxNet. Jest na ten temat pełno na forach - naszym też. Na ten moment nie ma odtwarzacza z porządniejszym softem (po wgraniu alternatywnego softu) w tej klasie cenowej. Denon nie wspiera *.txt i nie ma wsparcia alternatywnych programistów. Koniec. Różnice w skalowaniu to byś zobaczył po użyciu zaawansowanego procesor obrazu typu Faroudja, a to nie jest ta klasa cenowa odtwarzaczy. Potrzeba na to ze trzy razy tyle wydać...
Kabel HDMI nie ma żadnego znaczenia o ile wtyczka jest porządnie wykonana. Może być za 50PLN.
 
Do góry