denon 1912 plus tonsil maestro ii 180

88dawid1988

New member
Witam wszystkich na forum

Jako , ze skladam moj pierwszy zestaw k/d chcialbym sie dowiedziec czy to sluszny wybor w tym przedziale cenowym... 70 % filmy i 30 % muzyka
Amplituner bedzie uzywany a kolumny nowe , na poczatku same fronty a potem reszta.

Wacham sie czy nie zrezygnowac z uzywki i kupic nowy x500 ...

Czytalem tez duzo dobrych opini o taga harmony 606 v3 ale mysle , ze tonsil bedzie o wiele lepiej gral a co wy o tym sadzicie ?

Niestety nie mam mozliwosci odsluchowych ale dla pomocy dodam , ze uwielbiam mildtony 80 lub 110 a nie lubie altusow za ich wysokie tony
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lepiej używkę 1912 niż X500. 1912 to wyższy model, mocniejszy. Zagra po prostu lepiej. Oczywiście zawsze jest ryzyko przy używkach, więc trzeba uważać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Może spytaj blackninja jak jest z dostępnością X2000, można w bardzo dobrych cenach dostać, a zawsze to nowy sprzęt z 3 letnią gwarancją
X500 to straszna słabizna, w podobnej cenie masz np Pioneera 528, a to już sporo lepszy amplituner
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Ja może coś o kolumnach,jak widać miłość do Tonsila nie rdzewieje.Ja już się z tego wyleczyłem.Z tych kolumn co wymieniłeś najlepsze są Maestro.Miałem je w połączeniu z Onkyo 609 i było nawet nie źle,w tej cenie OK.
 
Do góry