Denon 1909 Nie Odpala Dekoderow Hd

babunia

New member
Problem mam taki ze nie swieca sie loga HD(Dolby true hd i Dts-hd master) na wyswietlaczu,oczywiscie wszystko podlaczone po HDMI a na wyswietlaczu
widnieje napis Multi Ch In.Oczywiscie posiadam plyty blu ray i hd dvd z dzwiekiem w formatach HD. jako zrodlo ps3,probowalem puszczac bitstream i lpcm.
 

emigrant

Member
Nie zaświeci się ani TrueHD ani DTS HD MA z ps3, bo ps3 nie umie tego wypuścić, puszcza jako PCM i temu takie masz info na klocku. Choć efekt końcowy będzie taki sam bo to i tak wszystko jest jako lossless. Na pewno miłe dla oka jest jak na klocku świeci się napis TrueHD czy DTS MA HD, takie lepsze nastawienie psychiczne.
 

Bambolo82

Banned
Powiadasz że masz na wyświetlaczu "multi chanel in". No to w końcu masz połączanie przez HDMI czy przez multichanel??? Bo jak przez to drugie to nigdy nie będziesz miał hd audio.
 

babunia

New member
z obu konsol [X360 i PS3] puszczone mam HDMI do Zenona i z Zenona jednym HDMI do TV.

podczas odtwarzania SPIDERMANA 3 na Blu Ray :
-w zwyklym Dolby D ampli wyswietla "DOLBY DIGITAL",
-w Dolby True HD - MULTI CH IN

Jeszcze wieksza komedia podczas odtwarzania HANNIBAL RISING na HD DVD - oryginalny DTS, oryginalny Dolby D, polski lektor Dolby D - na wyswietlaczu amplitunera ciagle jest "DOLBY DIGITAL"...

Wrzucam w paszcze xboxa SIN CITY na DVD nagrany tylko z DTSem - na wyswietlaczu widze DTS SURROUND... nie wiem juz sam ocb.
 

mare37

Banned
byc moze nalzy zmienic zrodlo przy wyborze true hd
ale moze byc tak ze True HD dziala tylko na wejsciu 7.1 a nie po hdmi tak jka to w nizszym modelu..doczytalem sie pytalem goscia ze sklepu to nie odpisal a wszystko w bitstream jest NIE

a tu kawlaek opisu wiec daje do myslenia
Dekodery Dolby Pro Logic IIx, Dolby Digital i DTS, DTS 96/24. Dolby Digital EX i pełny DTS-ES (Discrete 6.1 & Matrix 6.1)
Precyzyjny 32-bitowy SHARC DSP, 24-bitowe/192kHz przetworniki C/A dla wszystkich kanałów
7.1-kanałowe wejście dla Dolby TrueHD i DTS-HD z odtwarzaczy Blu-ray i HD-DVD (byc moze tylko multi switch) nie wiem
 
Do góry