Dekoder HD Polsat

jammasterjay

New member
Witam !

Mam stary dekoder polsatu (familijny) i chcę go sobie wymienić na dekoder hd, obowiązuje mnie jednak jeszcze stara umowa, więc aby wymienić dekoder u nich trzeba zapłacić i podpisać kolejna umowę na milion kolejnych miesięcy. Aby tego uniknąć zastanawiam się nad kupnem takiego dekodera na allegro, gdzie ceny zaczynają się od 150zł. Mam więc pytanie czy jeżeli kupie tam tuner to czy będzie on działał na mojej karcie? Polsat nie blokuje dekoderów czy coś w tym stylu?

Jeszcze jedna kwestia, jakie dekodery z CP są najlepsze a jakich trzeba unikać?

Dzięki i pozdrawiam.
 

gorylla

New member
Bez reklam
Witam !

Mam stary dekoder polsatu (familijny) i chcę go sobie wymienić na dekoder hd, obowiązuje mnie jednak jeszcze stara umowa, więc aby wymienić dekoder u nich trzeba zapłacić i podpisać kolejna umowę na milion kolejnych miesięcy. Aby tego uniknąć zastanawiam się nad kupnem takiego dekodera na allegro, gdzie ceny zaczynają się od 150zł. Mam więc pytanie czy jeżeli kupie tam tuner to czy będzie on działał na mojej karcie? Polsat nie blokuje dekoderów czy coś w tym stylu?

Jeszcze jedna kwestia, jakie dekodery z CP są najlepsze a jakich trzeba unikać?

Dzięki i pozdrawiam.

Dekodery CP są parowane z kartą, więc zakup dekodera z wolnego rynku to wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo nie będzie działał z Twoją kartą.

Jeśli chodzi o dekodery HD Polsatu to raczej unikaj Echostarów, jest z nimi sporo problemów- częste zawiechy, cięcie i dziwne "znikanie" kanałów i wiele, wiele innych. Serwisy mają z nimi non-stop pracę. Natomiast całkiem nieźle wypada na razie ten nowy dekoderek HD5000- ma go szwagier i bardzo sobie chwali. Stabilny, raczej bezproblemowy. Ja od siebie polecam stary, poczciwy dekoder Samsunga 370g, chociaż ciężko go już dorwać. W opinii wielu użytkowników jest to jak na razie najlepszy, bo bezproblemowy, acz prosty dekoder CP. Wcześniej trapiło go trochę problemów z cięciem HD czy kiepskim dźwiękiem po optyku, ale po ostatnich aktualizacjach wszystko się wyprostowało.

Więcej możesz się dowiedzieć na forum satkuriera- to kopalnia wiedzy o dekoderach (i nie tylko).
 

dratt

Member
Ja również słyszałem sporo złego o Echostarach, ale dowiedziałem się o tym później, niż wziąłem DVR 7400 z CP. A teraz mam go już od blisko roku i może miałem szczęście ale działa bardzo dobrze, zwłaszcza po ostatniej aktualizacji softu.
 
Do góry