Dekoder cyfrowego polsatu i 2 telewizory.

Marcin_93

New member
Witam
Mam pytanie odnośnie podłączenia 2 telewizorów do jednego dekodera cyfrowego polsatu.
W swoim pokoju mam telewizor i do tego dekoder cyfrowego polsatu. Za niedługo w moim regionie wyłączą sygnał analogowy.
W drugim pokoju rodzice też mają telewizor i do tego antena siatkowa na zewnątrz. I czy jest jakaś możliwość podłączenia tego telewizora do mojego dekodera? Trzeba jakieś dodatkowe urządzenie kupić? Czy nie da rady tego podłączyć?
Jeśli nie to co proponujecie?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdro ;)
 
Ostatnia edycja:

JackS.

New member
Bez reklam
Witam
Mam pytanie odnośnie podłączenia 2 telewizorów do jednego dekodera cyfrowego polsatu.
W swoim pokoju mam telewizor i do tego dekoder cyfrowego polsatu. Za niedługo w moim regionie wyłączą sygnał analogowy.
W drugim pokoju rodzice też mają telewizor i do tego antena siatkowa na zewnątrz. I czy jest jakaś możliwość podłączenia tego telewizora do mojego dekodera? Trzeba jakieś dodatkowe urządzenie kupić? Czy nie da rady tego podłączyć?
Jeśli nie to co proponujecie?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdro ;)

Zanim Ci ktoś odpowie musisz napisać o jakie telewizory chodzi, z jakimi wejściami (HDMI, YPbPr czy tylko SCART)? I jaki model dekodera CP.
 

Marcin_93

New member
No to kup sobie za kilka złotych rozdzielacz SCART i kablem SCART podepnij się do 2-giego telewizora. Oczywiście na obu TV będzie dostępny ten sam program.

To bez sensu...
To pozostaje zakup dekodero dvb-t np. cabletech 195 i podłaczęnie tego do tv i starej anteny siatkowej. Myślę, że będzie działało bez wymiany anteny?
 

Elemenar

New member
Jak chcesz 2 tv na 1 dekoderze to będziesz miał taki sam program wszędzie, a jak zagadasz do cyfrowego polsatu, kupisz u nich dodatkowy dekoder i usługę multiroom to będziesz miał 2 dekodery 2 telewizory i 2 inne programy (nie pamiętam ile kosztuje taka usługa ale to grosze 10-15 zł a programy te same co na głównym dekoderze)


A co do podłączenia DVB-T, to czasem jest tak że starsze anteny lepiej chodzą z tym dekoderem niż nowiutkie :p, ale niestety tego ci nie powiemy do czasu aż nie sprawdzisz :p
 
Do góry