Dead Space

smoku666

New member
napisze tylko iż dłuuuuugo czekałem na tą gierke..... w Polsce dostępna od 24 pażdziernika , preorder od kilku dni już jest możliwy..


jesli ktoś jeszcze nie oglądał materiałów o DEAD SPACE to polecam!

http://www.gametrailers.com/player/36332.html

http://www.psu.com/Dead-Space-launch-trailer-unveiled-News--a0005097-p0.php

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/181987.html

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=215
(filmik z gameplaya z x'a ale na pewno na ps3 różnica będzie niewielka)

ja już zamówiłem preordera :krol:

co wy na to ?:twisted:
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Oj tak to kolejny zakup po FAR CRY 2,tam musi byc strasznie:D Śledze od dawna to, co deweloperzy obiecuja zapowiada naprawde klimatyczny horror:D
 

dienekes' shade

New member
Po LBP i FC 2 to trzeci tytuł, który wpadnie w moje łapy tej jesieni. Nawet pobrałem już alternatywny strój dla głównego bohatera. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pośpieszcie się, darmówka jest ograniczona czasowo. Zuuuuuo z kosmosu !:p
 

dienekes' shade

New member
Konkurencji na horyzoncie brak, więc na pewno tak właśnie będzie.

Sprawdźcie co znalazłem:

"the PS3 version of Dead Space comes with two demos for other EA titles: Burnout Paradise and Battlefield: Bad Company. These demos are accessible from the XMB, where two Blu-ray discs will appear once you insert the Dead Space disc. One for the game itself and the other titled "EA Demos."

Ha, nieźle :) Sznurek do źródła.
 

dienekes' shade

New member
Hmm, może nie tyle chodzi tu o wysiłek, ale o nowe podejście do aplikowania demek. Mnie się to podoba, choć Burnout' a mam pełnego (IMO, jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem), a B:BC mnie nie interesuje (grałem w demko z PS Store). Ważne, że wydawca zaczyna wykorzystywać taką możliwość.

Ps. Pamiętaj, że nie każdy ma dostęp do sieci. Dla takich użytkowników, dema na płycie z grą to gratka.
 

mietek099

New member
No Panowie, za dwa dni premiera w naszym "pięknym" kraju. Dajcie znać jak wypadła wersja kinowa jeśli ktoś kupi w dniu premiery. Amerykańce już pykają od dwóch dni :eek:
 

dienekes' shade

New member
Na gametrailers już jest recenzja. Gra dostała tylko 8.8, ale nie ma się czym przejmować, nie od dziś wiadomo, jak ocenia się gry na tej stronce :rolleyes: Stąd, sama ocena gry jest nic nie warta, ale recka oferuje solidną porcję gameplay' u, więc warto zobaczyć, jak się sprawy mają, a IMO, mają się świetnie!
Chyba daruję sobie FC 2 i w następnym rzucie kupię Dead Space :mrgreen:
 

mietek099

New member
Osobiście nie sugeruję się ocenami serwisów. Nawet komentarzami i ocenami użytkowników gdyż każdy ma inny gust. Dla jednych gra może być wtórna, a dla innych nie bo np nie mieli styczności z next-genowym horrorem. Dlatego oceniać należy indywidualnie. Jestem więc spokojny o ten tytuł. Fakt, recki na GT są ok pod względem dużej ilości gameplay'u :eek:k:
 

Szczupaczek

New member
Dziś lub jutro powinienem dostać promke od EA do testowania (wersja na PS3) więc zdam relację co i jak. Tylko że moja ocena może nie być zbyt obiektywna ponieważ jestem napalony na tą grę :)
 

smoku666

New member
ja również za bardzo się chyba już napaliłem do tej gierki...
w sklepie gdzie zamówiłem preordera podobno dzisiaj już mi wyślą paczkę kurierem.....

oby doszła szybko:twisted:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Na gametrailers już jest recenzja. Gra dostała tylko 8.8, ale nie ma się czym przejmować, nie od dziś wiadomo, jak ocenia się gry na tej stronce :rolleyes: Stąd, sama ocena gry jest nic nie warta..
No rzeczywiście recenzje Gametrailers są nic nie warte :roll: To przecież obok IGN oraz GameSpotu najbardziej obiektywny internetowy serwis..
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Na gametrailers już jest recenzja. Gra dostała tylko 8.8, ale nie ma się czym przejmować, nie od dziś wiadomo, jak ocenia się gry na tej stronce :rolleyes: Stąd, sama ocena gry jest nic nie warta, ale recka oferuje solidną porcję gameplay' u, więc warto zobaczyć, jak się sprawy mają, a IMO, mają się świetnie!
Chyba daruję sobie FC 2 i w następnym rzucie kupię Dead Space :mrgreen:


Przeciez 8,8 to bardzo dobra ocena, zakladajac ze 10,0 to gra idealna, jedyna. Nie wiem czemu sie czepiac takiej oceny. To bardzo dobry wynik. :)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
dienekes' shade, zachowaj podobny styl wypowiedzi dla siebie, bo nie robi on na mnie żadnego wrażenia, a raczej wzbudza uśmiech politowania.

"Niewiedza i ignorancja" - jak ja lubię takich ludzi, którzy ot tak oceniają innych nie mając żadnego pojęcia o faktycznym stanie.

Może jakieś przykłady masowo źle ocenianych pozycji na Gametrailers i które w takim razie, według Ciebie serwisy są coś warte?
 
Ostatnia edycja:
Do góry