Dali Concept 6 (5.0)

makodom

New member
Witam
Pytanie może banalne ale zastanawiam się czy warto, w grupie "budrzetowej" zainwestować w taki zestaw? Czy różnica między QQ500 lub Jamo a Dali Concept 6 jest znacząca i warta dopłaty? Nie ukrywam, że Dali bardzo mi się podobają. Do napędzania chcę użyć H/K 247 lub nowego 255. Może ktoś pomoże mi z tym dylematem i podzieli się swoimi doświadczeniami :eek:k:
 

makodom

New member
Dzięki za zainteresowanie.
Nie mam żadnego doświadzenia. Ma to być moje pierwsze KD. Od pewnego czasu śledzę to forum i próbuję wyrobić sobie jakieś zdanie opierając się na opini znawców. Wiem, że należy samemu posłuchać każdego zestawu. Teraz ma do dyspozycji 16m2 i w większości słucham muzyki rockowej, kino to ok. 30%.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
powiem przekornie, że nie mając nawet żadnego doświadczenia -wyraźnie usłyszysz różnicę jakości dla HK 247 + Dali Concept. Ja tak sobie myślę że z wrażenia długo nie odzysaksz mowy .....
O dobre ceny pytaj blacninja na priw.
 

makodom

New member
Z waszych wypowiedzi wnioskuję, że Dali Concept 6 to dobry wybór i sprawdzi się w połączeniu z H/K. Zastanawiam się jescze czy SUB będzie niezbędny? A tak na marginesie czy według Was jest jakiś inny zestaw w tej cenie, który spowoduje, że jeszcze dłużej pozostanę w milczeniu :-D
 

arturas22

New member
Dali czy Jamo

Witam,
mam prośbę do Szanownych Uzytkowników...
Które wybrać, które z czasem nie powodują poczucia "ech, mogłem kupić coś innego"? Zestaw Jamo 606 czy Dali Concept 6 ?
Jamo słuchałem - całkiem, całkiem....
Nie mam pojęcia gdzie w Poznaniu trafię na Dali. Moze ktoś podpowie?

Około 60-70 procent muza - reszta TV (DVD+TV).
Muza raczej spokojna. Pokój ca. 30 m.
Audiofilem nie jestem, ale lubię jak "ładnie" gra.
Ampli Onkyo 605.
Dziekuję z góry za wszelkie podpowiedzi.
 

jaceloth

New member
w poznaniu możesz wysłuchać dali w salonie av design w nowej części st. browaru. nie wiem,czy akurat maja zestaw concept. ja słuchałem dali ikon z subem concept. 616671357. zadzwoń i umów sie na odsłuch. miła i fachowa obasługa, komfortowe warunki słuchania. poza tym korzystałem z salonu audioplaza (ul. Krzyżowa 8, dolna wilda). sprowadzaja dali z niemiec, więc ceny maja konkurencyjne, ale i tak nie moga sie równać z blackninja:)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry