Daewoo

Aquadavilius

New member
Własnie kupiłem nowy model TV LCD Daewoo DLP42C1. 42 '' robi imponujące wrażenie i ma niezłe parametry techniczne. Kontrast 3000:1 , HDMI, kąt oglądania 178/178 To juz jest matryca nowego typu.
Cena w promocji Euro AGD 3590 zł tyle że tylko 12 szt. na Warszawe
Teraz przeprowadzam testy, niedlugo podlaczę kompa by sprawdzic video w HD.
 

Aquadavilius

New member
Skąd ten idiotyczny komentarz?
Najpierw zorientuj sie nieco lepiej by się wypowiadać na temat.
Ten TV to praktycznie Philips, zarówno matryca jak i elektronika.
Kontrast 3000:1 NIE DYNAMICZNY
Model wprowadzony do produkcji w 2007 r.
Cena w Niemczech to przynajmniej 1200 EU
W Polsce oficjalnie jeszcze nie jest sprzedawany.
Wczoraj podłaczyłem PC i jakość HD jest znakomita.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Aquadavilius napisał:
Skąd ten idiotyczny komentarz?
Witam.
Nie ma co sie denerwować.
Jak firma robi samochody (choc juz chyba nie, przynajmniej u nas), poprzez pralki aż do TV to daje nieco do myślenia. Nikt nie twierdzi, że ten TV to zły produkt. Nieco dystansu. Kupiłeś, tanio, jesteś zadowony i o to chodzi.
 
J

Judash

Guest
Ciekawy jestem ile osob kupi taki wynalazek ;), a zarazem podziwiam kupujacych ;)
 

dab9

New member
sory,Panowie jaki wynalazek.poczytajcie trochę o specyfikacji innych firm a się zdziwicie.pewnie macie telefony nokii,bo to wypas,a wiecie co to była nokia,tartak.i co wy nato?To że jest taniej nie oznacza że dziadostwo,inne firmy robią sprzęt nie wiadomo gdzie ale to jest wypas.sorki.Która marka daje tyle gwarancji na auto co KIA.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
" Kontrast 3000:1 , HDMI, kąt oglądania 178/178 To juz jest matryca nowego typu "

Marketing robi swoje...
 
No bo z wami "znawcami" na tym forum tak jest. Gdyby ten sam telewizor miał by metkę Sharpa lub Panasa wychwalalibyście go pod niebiosy , a ochom i achom nie było by końca. Tani oczywiście nie = dobry, ale siorka ma w domu praktycznie cały sprzęt z Dełu i nic nie nawala i działa dobrze. Zastanówcie się panowie, trochę pokory, chyba, że żal wam iż wydaliście pare tysiaków więcej za sprzęt, który różni się tylko metką.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oj jakiś sfrustrowany jesteś, nie napisałem 1 słowa o tym jak odbiera, bo nie porównywałem obok siebie z innymi TV. Jak chwali sobie Daewoo to dobrze, ważne by była zadowolona.
 

Aquadavilius

New member
Jest to pierwsza publikacja w Polsce dotycząca tego modelu.
Bezskutecznie przeszukiwałem fora zagraniczne w poszukiwaniu informacji na jego temat.
Osobiście uważam ,że dla kupiującego najważniejszy jest stosunek parametrów do ceny ,nie tyle marka sprzętu. Nie raz rozczarowalem sie np. ofertą SONY.
Wiadomo , zawsze istnieje sprzęt o znacznie lepszych parametrach (np. HD 1080 ) niestety pozostaje kwestia ceny...
 

dab9

New member
dobrze gada ;),a parametry to są na papierze fajne,ale potem się zaczynają,to z tym,bo to ma takie,a to sr....podoba się,ładny odbiór i to jest to.pozdro
 
J

Judash

Guest
To, ze Sony, Samsung, Philips, Panasonic i inni maja w srodku czesci z calego swiata to wiemy ;).Nie sadzisz chyba, ze np posiadacze plazmy Panasonica kupili ja bo sa znobami?;),a i cena 4.700 zlotych to tez zawrotna nie jest.
 

dab9

New member
bo lcd mnie nie interesowało,a panas cud techniki się po 3 misiącach zrypał,marka nie jest wyznacznikiem. a ten daewoo przypomina bardzo lg.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jak najbardziej marka jest wyznacznikiem jakości. Niestety jak w każdej regule i tutaj występują wyjątki (np. jakaś wadliwa seria).
 

dab9

New member
oczywiście,chłopak wybrał daewoo,już kupił niech się cieszy.denerwują mnie głupie przycinki forumowiczó i tyle.bez obrazy.nie należe do ludzi którzy zaraz będą krzyczeć że panas to szmelc bo mi się akurat tak trafiło,ale znam tę firme i mam do niej zaufanie, a jak to mówią "najlepszym się zdarza"
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do Panów :
Znawców i nie znawców, luzaków i sfrustrowanych , wielbicieli i przeciwników
oraz wszelkiej innej masci maniaków.Prawdą jet iz nigdy "maluch" nie będzie
Mercedesem a Daewoo nie będzie Sharpem czy Panasem i..... bardzo dobrze.
Jednego stać na Daewoo a drugiego na Sharpa.Jednemu bardziej podoba sie obraz na Loewea drugiemu na Sonym.Ważne żeby po zakupie nie być rozczarowanym.A jak ktos jest zadowolony to w PORZO i tyle.:eek:k:
 

dab9

New member
i tu się zgadzam,chłopak kupił,chce przedstawić ten model,a tu go obrzucają wyśmiewkami.jest wielu którzy napewno skorzystają z jego informacji i za to mu chwała.pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
bzdury

Aquadavilius napisał:
...ciach...

Ten TV to praktycznie Philips, zarówno matryca jak i elektronika.

...ciach...

Wczoraj podłaczyłem PC i jakość HD jest znakomita.

Sprawdzałeś osobiście i rozbierałeś TV by stwierdzać, że zarówno matryca jak i elektronika to to samo co w Philipsie?
Wątpie, więc nie opowiadaj bzdur.

Oczywiście, że jakość HD jest znakomita, z tym się chyba każdy zgodzi.
Jednakże na innym TV może być "bardziej znakomita" :)

Pozdrawiam Masta_J
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
dab9 napisał:
...ciach...

sorki.Która marka daje tyle gwarancji na auto co KIA.


Muszą czymś nadrabiać jeśli nie jakością...
Teraz trzeba sprzedawać, jak później trzeba będzie dokładać do serwisu to się ogłosi upadłość, albo ktoś nas wykupi...

Pozdrawiam Masta_J
 
Do góry