Czyżby pogromca wszystkich Media Playerów?

saitis

New member
Witam

Długo czytałem wątki o rożnych media plyerach. Przeważnie czegoś każdemu brakuje, to napisy, to brak BD, nie czyta menu itp itd... bez rozwodzenia się...

A teraz oto takie cudo
Nettop Ion 300-BD Asrocka lub innych producentów
Czyżby szykował się pogrom wszystkich wyższych media Playerow?
Co o tym myślicie?

w w w.tweaktown.com/reviews/2792/asrock_ion_330_bd_nettop_affordable_overclockable_and_1080p_hd

Powyższa wersja jest oczywiście z napędem BD koszt około 650 USD. Wersje z nagrywarka DVD na allegro można dostać już od 1350 zł.....
 
Ostatnia edycja:

matias2004

New member
Tylko co na takiego pogromce zainstalowac , linux ma ograniczenia , xbmc nie odtwarza wszystkiego (dts-cd , dts-wavy), musi korzystac z cudy bo inaczej proc nie da rady z mkv , na cuda duza czesc filmow szatkuje ze wzgledu na ograniczona zgodnosc (mkv) , mediaportal bug na bugu , niestabilny i mulowaty , windows media center do kitu.
Pogromca nie odtworzy tez dzwieku hd z bluraya , nie wiem jak sobie radzi z lpcm , ale watpie zeby bylo ok.
Nie mowie juz o podlaczniu tego poprzez splittery lub switche , jezeli ktos ma wiecej zabawek typu projektor , ampli z hdmi,ciagle problemy z edid , trzeba restartowac , wyciagac kable hdmi.
Raczej urzadzenie jak nazwa wskazuje nettop do internetu.
 

Maxavelli

New member
Mam HTPC na IONie z N330 Zotaca. Filmy odpalam na XBMC - smigaja plynnie, oczywiscie tylko przez VDPAU bo proc by sobie nie poradzil, podaje DTS/DD do dekodera w Logitechach Z5500. Nie wiem jak z formatami HD Audio, jako ze nie posiadam amplitunera ktory bylby zdolny je dekodowac. W mojej obudowie nie zmiescil sie zalecany do dwurdzeniowej wersji wentylator, wiec dziala tylko na stockowym radiatorze. Temperatury CPU i GPU w granicach 40-70 stopni, nigdy nie przekroczyl 80. I wszystko jest OK :). Polecam!
 
Do góry