Czym się różnią nowe Oledy Philipsa 804 i 854 ? I czy warto czekać ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czym się różnią nowe Oledy Philipsa 804 i 854 ? I czy warto czekać ?

Philips-OLED_804-920x566.jpg

Z tego co prezentowane było na pokazach kolejnych nowe Oledy Philipsa reprezentują jakość, jakiej możemy się spodziewać po telewizorach OLED 2019.

Po zebraniu wszechstronnych recenzji i wielu nagród w 2018 za telewizory OLED, nie jest niespodzianką, że Philips ponownie uderzył w szlak OLED w 2019 roku.

Ulepszenia wprowadzone przez te nowe modele OLED 804 i 854 stają się widoczne, gdy tylko je zobaczysz. Model 804 jest wyposażony w parę niezwykle eleganckich, ultra-niskoprofilowych nóżek wykonanych z blach aluminiowych, a model 854 spoczywa na lśniącym, centralnie zamocowanym stojaku „T-bar”.

Oba projekty wyglądają jeszcze lepiej niż modele z ubiegłego roku 803 .
Model 854 możesz nawet obracać na swoim stojaku. co jest rzadką cechą , ale mile widzianą funkcją w świecie OLED TV.

Philips OLED 854
Jak można się spodziewać telewizory zarówno 804 jak i 854 wyposażone są w trójstronną funkcję Ambilight. Dzięki temu zamontowane z tyłu diody LED emitują światło poza zewnętrzne krawędzie telewizora, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia telewizyjne. Jest to szczególnie skuteczne, jeśli ustawisz system Ambilight na śledzenie

Całość tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/video/...dy-philipsa-804-i-854-i-czy-warto-czekac.html
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Modele 754 - wjeżdżają w poniedziałek. Modele 804 i 854 za tydzień.
Można już zamawiać wybierając samemu upusty - w specjalnym programie "Piątka Loco"
 

BioComp

New member
kiki
Powiedz proszę, bo miałeś styczność i z modelem 803 i z modelem 804, jak wygląda sprawa dźwięku? Czytałem już na dwóch zagranicznych portalach, że 804 ma zdecydowanie mniej basu niż 803. A wbudowane głośniki są dla mnie ważne, bo w pokoju nie mam miejsca na kino domowe - i nie chcę też go mieć, bo głośniki od zewnętrznego zestawu będą znowu za głośne i zbyt donośne. Opcja 904 z B&W odpada z racji zbyt wysokiej ceny. Ale wciąż zastanawiam się nad 803 (jeśli ma lepsze audio). Jeszcze gdzieniegdzie jest. Chętnie bym też zapoznał się z Twoją ofertą, ale nie piszę póki co do Ciebie PW, bo nie znam jeszcze konkretnej daty zakupu (wolę nie zawracać głowy, jak jeszcze nie jestem pewny).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem jak duży masz pokój ?
Moc ogólna jest podobna. Model 803 na głośnik basowy dodatkowy w środku.
Różnica basu jest
Oled jest dostępny od ręki za 7999 zł z pakietem gratisów dla niebieskich.
 

BioComp

New member
Pokój ma ok. 16m. Ale lepiej brzmi dźwięk pełny z głębszym basem, niż płytki bez (wykluczam jednak modele z soundbarem). Zawsze zwracałem na to uwagę. Z tego co wyczytalem 804 też ma głośnik niskotonowy tylko, że slabszy. Muszę przemyśleć sprawę, bo nie ukrywam, że dzwięk jest dla mnie ważny (dźwięk w tv, bez dodatkowego "osprzętu " audio).
Specjalnie czekałem z zakupem na 804 i trochę teraz tego żałuję, zwłaszcza, że był czas, kiedy 55 calowy 803 chodził po 4999zl. PS. Powyższa cena dotyczy modelu 55 calowego? Można prosić o więcej informacji o pakiecie? Czy pisać na pw?
 
Ostatnia edycja:
Do góry