Czy wygrzewać ?

witus23

New member
Witam ! Od dziś jestem właścicielem plazmy LG 50PK350. Czy muszę ją wygrzać, jeśli tak to przez ile godzin i na jakich ustawieniach ?
 

Perkoz_1

New member
Rabie Boży. Odpal tą plazmę, podłącz sygnał i oglądaj programy telewizyjne. Sama się "wygrzeje". A jeśli nadal chcesz być fair z bracią "ciepłowniczą" to poczytaj od A do Z instrukcję obsługi tej plazmy i luknij czy cokolwiek tam pisze o "wygrzewaniu" czy inszym "docieraniu". Stawiam majątek, że nic nie pisze. Po prostu twórcom tych teorii z rodzaju Strefa 11 lub 'Nie do wiary" łby się poWYGRZEWAŁY ze stresu towarzyszącemu kupowaniu.
 

husain

New member
Kolego witus23 sam mam do czynienia z plazma PK350 (stoi u rodziców w sypialni) i od jakis 2tyg lecą cały czas wieczorami filmy anamorficzny (z czarnymi pasami w poziomie) i żadnych powidoków ani wypaleń nie widzę. Nawet nie bede mowil ojcu o takim czymś jak wygrzewanie bo na 100% powie ze jestm pier... :p. Ustwaienia maja po swojemu (nawet nie spoglądałem jaki kontrast i nasycenie kolorów), jedynie co wyłączone maja wszelakie ulepszacze (mają C+ HD) i opcje eko na 1 poziomie. Podsuwając nic niedobrego nie zauważyłem aby coś się działo z tv.

Chodź przyznam sam ze jak zakupie plazmę to jednak przez te pierwsze godziny będę obchodził sie z nia delikatnie :bober:
 
Do góry