Czy warto?

krebs1976

New member
Na wstępie witam bywalców!
Jestem nowy i mało wiem na temat dobrego sprzętu.
Chciałbym jednak kupić coś, co przyda się na długi czas bo nie zamierzam już tego wymieniać w najbliższej przyszłości.
Zainteresował mnie HT-S9100 THX. Ma dużo pochlebnych opini.
Myślę o sprzęcie 7.1 (tak na przyszłość).
Chcę oglądnąć od czasu do czasu w dobrej jakości film oraz posłuchać dobrej muzyki w dobrej jakości- Nic szczególnego(zapędów audiofilskich nie posiadam).
Ale dobrej muzy z chęcią posłucham.
I tu prośba o dobór dobrego sprzętu.
Max 4000 zł(to i tak za dużo- dlatego tyle bo nie widzę taniej dobrego sprzętu).
Proszę o podpowiedź- czy HT-S9100 THX jest warty tych pieniędzy, no i jakie dvd (dużo opini jest, że mało istotne jest dvd). Dlatego pytam czy wart pchać się w drogie i firmowe- może wystarczy jakaś wszystko czytająca np. manta.
Gdzieś na forum znalazlem wątek odnośnie tego modelu ale propozycje osoby opdisującej były z lekka mówiąc nie z tego świata. Koleś szuka sprzetu za ca 4000 zl a propozycje zaczynają się ca 15000. Szukając BMW dowiaduje się, żę Ferrari jest lepsze. Chyba nie o to chodziło pytającemu.
Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc i przy okazji wyjaśnić dlaczego tak a nie inaczej- będę wdzięczny.
Pozdrawiam Radek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
powiem uczciwie - nie słyszałem tego zestawu więc nie powinienem nawet zabierać głosu.
Ale mogę jako kontra postawić model LX 03 Pioneera - która zbiera wyłącznie znakomite recenzje . Mogę Ci nawet dać kontakt do osób które miały duże wątpliwości co wybrać w tej klasie . Wybrali LX o3 i są bardzo zadowoleni.
Dla niebieskich jest jeszcze specjalna oferta cenowa .
Odsłuchiwałem ten model w towarzystwie specjalistów audio i robił wrażenie nawet na specjalistach stereo.
Oczywiście wybór należy do Ciebie.
 
Do góry