Czy warto zaktualizować firmware?

E

erura

Guest
Witam,

Zakupiłem telewizor KLD-52W5500 i posiada on wgrane oprogramowanie w wersji 1.400. Czy warto wgrać najnowszą wersję PKG1.600EA? Z tego co wyczytałem na stronie Sony to nie wprowadza ona zbyt dużo nowości
Po zainstalowaniu niniejszej aktualizacji możliwe stanie się dostrajanie usług cyfrowych w przypadku instalacji antenowych zawierających pewne typy sumatorów sygnału. Aby zakończyć instalację aktualizacji, należy ponownie skonfigurować telewizor, uruchamiając procedurę automatycznej inicjalizacji
 

tomeko12

New member
Oj, nie zawsze. Ja wszystko działa poprawnie i nowy firmware nie wnosi nic nowego do bieżącej obsługi, to nie ma co się śpieszyć. Czasami aktualizacje wprowadzając coś nowego mogą popsuć, albo zmienić sposób działania czegoś co do tej pory działało...
 
E

erura

Guest
Pojawiła się nowsza wersja firmware oznaczona numerem PKG1.700EA.

Wprowadzone poprawki

* Po zainstalowaniu niniejszej aktualizacji możliwe stanie się dostrajanie usług cyfrowych w przypadku instalacji antenowych zawierających pewne typy sumatorów sygnału. Aby zakończyć instalację aktualizacji, należy ponownie skonfigurować telewizor, uruchamiając procedurę automatycznej inicjalizacji.
* Avoids mixing up of EPG data.
Czy ktoś korzysta z najnowszej wersji? Jakie odczucia?

Do pobrania ze strony Sony: Telewizory i projektory  |  KDL-52W5500 | Portal wsparcia klientów firmy Sony Europe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry