Czy warto sprzedać Media Player przy telewizorze z USB?

Ania-Liska

New member
Hej,

Ostatnio kupiłam sobie telewizor LG 42LD650. Posiada on, jak większość telewizorów obecnie, 2 porty USB z możliwością podłączenia pendrive'a lub zewnętrznego twardego dysku oraz wejście LAN. Z dawnych czasów mam jeszcze WD TV HD Media Player. Okazuje się teraz, że mogę odtwarzać filmy bezpośrednio z po podłączeniu dysku do telewizora lub przez dysk sieciowy.

I w związku z tym pytanie. Czy warto sprzedać Media Player skoro telewizor go nie potrzebuje, żeby odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia czy lepiej go zachować, bo może są jakieś formaty, których telewizor nie odtwarza a ten Media Player odtwarza. Dodam, że sprawdziłam tradycyjne pliki MPG, AVi, MKV oraz napisy i telewizor wszystko bezproblemowo odtwarza prosto z HDD.

Jak uważacie? Sprzedać ten sprzęt czy może się jeszcze przydać?
 

Horhe Ortega

New member
Pewnych możliwości TV nie daje(np. w kwestii dźwięku) więc sama zadecyduj , na ile ważne dla Ciebie może być wszystko ponadto.Playerek zawsze można też zanieść do kogoś(np. rodzina czy działka) gdzie TV mogą mieć ograniczenia.Za grosze to raczej nie warto się pozbywać.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
dokladnie tak jak napisal kolega wyzej,za grosze nie warto,tymbardziej,ze produkty lg zazwyczaj maja problemy wytrzymac do konca gwarancji
 
Do góry