Czy warto N'ke przy tej promocji co trwa do dzisiaj?

martinez1

New member
Witam,

Przymierzam sie do kupna satelitarnej telewizji cyfrowej. Widze, ze na stronach N'ki jest promocja, ktora konczy sie w dniu dzisiejszym. Zastanawiam sie czy warto zainwestowac? Czy nie ma ktos cynku jak bedzie wygladala oferta po zakonczeniu tej promocji? A moze bardziej warto w tej chwili zainwestowac w konkurencje (Cyfra+)? Szukam w miare taniego pakietu z jak najwieksza iloscia kanalow HD. W N'ce mysalem o pakiecie Swiat HD. Dzieki.

Pozdrawiam,
Marcin
 

exekutor

New member
Uważam że przyzwoita oferta, sam mam n-kę tylko abonament Hollywood z pakietem N-film i HBO za 69zł. i jestem bardzo zadowolony, jakość obrazu programów w porównaniu np. Cyfrowego Polsatu jest o wiele lepsza a jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej to znaczy że ma do d..py telewizor albo jest ślepy :-D
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Promocje były i będą. Tym bardziej przed świętami. Ja przymierzam się w styczniu zamówić, ale już gościu z infolini mi proponował ten pakiet za 59zł na dwa lata i 4 miechy gratis. Poczekam do świąt bo pewnie coś fajnego będzie, tym bardziej że sam mówił że do końca roku rozszerzają oferę o więcej kanałów HD.
 

zico1981

New member
A mam pytanie czy do tych zestawów boxów daja antene? czy sam musze sobie kupic? ta cena za boxa 250Gb 100zl to jest juz z anteną?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A mam pytanie czy do tych zestawów boxów daja antene? czy sam musze sobie kupic? ta cena za boxa 250Gb 100zl to jest juz z anteną?

Nie dostajesz. Jak dzwoniłem do punktu sprzedaży w Głownie to instalator za czaszę 80 i konwerter Inverto powiedział coś ok 120 - 140 zł. Ja sobie na allegro zamówiłem czaszę Corab 80 i Inverto premium single - całość za 100zł z przesyłką. Właśnie czekam na przesyłkę:)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
to chcial cie skasowac niezle, bo na stronie Nki taki zestaw jest za 99zl

W sumie cena porównywalna bo facet proponował konwerter Inverto Twin a cena ich jest prawie dwukrotnie wyższa niż single. Zaoszczędziłem na Allegro może z 20 zł i paliwo. Jak masz punkt blisko to nie warto się bawić w zamawianie na aukcji. Podobno kabel antenowy też jest inny do satelity i siatkowej:shock:. Zawsze myślałem że kable antenowe są jedne.
 
Do góry