Czy warto kupić PS3 -60GB w angli ?

brodacz345

New member
Chcę zrobić synowi z pobytu w Angli prezent .Wiem ,że chciałby PlayStation 3 60GB.Nie wiem tylko czy zakupiona w Angli PS3 będzie dobrze działać w Polsce . Mówiono mi ,że sprowadzone PS 3 ze stanów u nas nie działają poprawnie
 

macek

New member
Bez reklam
bedzie dzialac sam mialem na urlopie wPolsce bo syn sobie umuslil zeby z soba zabrac,ehh te dzieci i dorosli :D
 

cliner

New member
PS3 z Anglii

macek napisał:
bedzie dzialac sam mialem na urlopie wPolsce bo syn sobie umuslil zeby z soba zabrac,ehh te dzieci i dorosli :D
Działac będzie,ale z kupnem nowej z dyskiem 60Gb jest duży problem,wszędzie tylko 40 Gb,ale ja szukałem takiej konsoli na przełomie stycznia i lutego,mogło się poprawic.
 

pysio78

New member
cliner napisał:
Działac będzie,ale z kupnem nowej z dyskiem 60Gb jest duży problem,wszędzie tylko 40 Gb,ale ja szukałem takiej konsoli na przełomie stycznia i lutego,mogło się poprawic.

Przeczytaj uważnie, że chodzi o Anglię a nie Polskę

Co do kupna w Anglii to weź pod uwagę czy ewentualna gwarancja działa też w naszym kraju bo z tym może być problem.
 

zbynio81

Member
nie no padam:D jak to jak różnica-KOLOSALNA! pozatym widze ze nabywcy ps3 z 40 maja problemy z napedami-czemy? konsola 40 jest ładnie okrojona technicznie i napedy sa rowniez gorsze jakosciowo. w koncu obnizka kosztów nabycia i produkcji konsoli musiała poniesc jakies KONSEKWENCJE, w tym wypadku-TECHNICZNE.
NIE WYCOFUJE SIĘ PS3 60gb TYLKO SIĘ ICH NIE PRODUKUJE.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ogólnie wiadomo czym różni się 40 GB od 60 GB.

NIE MA ŻADNYCH RÓŻNIC JAKOŚCIOWYCH pomiędzy tymi wersjami.

Pozdrawiam,
 

zbynio81

Member
SKORO NIE MA TO CZEMU NAPĘDY NAGMINNIE SIADAJĄ W 40?
widzę co się dzieje w serwisach SONY i napędy nie są tej samej jakości. Nie zachwalam 60 CHOCIAŻ SAM JĄ MAM, ma bajery nawet moze i niepotrzebne ale Ludziska od czasu 40 Narzekają!!
 

zbynio81

Member
napewno efekt skali wystepuje. jednak procentowo porownujac liczbe uzytkownikow do awarii poszczegolnych modeli to wciąż podtrzymuję swoją opinię:)

JEDNAK AWARII XBOX-ów i tak nic nie pobije ASKALA TU NIE ISTNIAŁA BO OD POCZĄTKU BYŁY AWARIE
Tak więc SONY wciąż GÓRĄ:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

szakal9999

New member
ty mówisz, że siadają 40, a ja skolei spotkałem się z tym, że 60 siadają. Wersji 40 jest znacznie więcej, więc częściej są reklamacje. I nie ma żadnej różnicy między konsolami na rynek GB a PL. (jedynie chyba trochę wtyczkami sie różnią).
 
Ostatnia edycja:

Tomasson225

New member
Różnica pomiędzy konsolą z GB a z PL jest taka, że filmy blu-ray mają blokadę regionalną więc nici z oglądania filmów z Polski :) Poza tym jeżeli rozmawiamy o konsolach 60 GB to gry z PS2 też mają blokadę regionalną :) W 40 to nie przeszkadza bo nie ma ona wstecznej kompatybilności :) Pozdrawiam.
 

Tomasson225

New member
Ups. Mała gafa :D Przeprasam za wprowadzenie w błąd. To przez to, że co chwilę na jakimś forum czytam, że PS3 z USA będzie działało tylko przez konwerter prądu itd. A to czasami, że gry mają blokadę :D Jeszcze raz przeprasza i również pozdrawiam :)
 

cliner

New member
Kupno playa

pysio78 napisał:
Przeczytaj uważnie, że chodzi o Anglię a nie Polskę

Co do kupna w Anglii to weź pod uwagę czy ewentualna gwarancja działa też w naszym kraju bo z tym może być problem.
Przyjedz do Anglii i kup nowa 60 Gb konsole...na rynku pierwotnym,nie wtornym...ale moge sie mylic probowalem ja kupic w styczniu i bylo to niemozliwe...nawet sklep Sony nie mial jej w ofercie na UK.
 

dyrooo

New member
Potwierdzam ,że kupienie wersji ps3 60gb jest bardzo trudne lub co najmniej niemożliwe . Aktualnie królują 40gb konsole same bądź w zestawach z grami.
 
Do góry