czy warto kupić KEF IQ70

tim888

New member
Witam wszystkich

Posiadam amplituner Teac AG-D200 (na razie wykorzystuje go jako sprzęt do słuchania muzyki) i chciałbym zakupić do niego dobre przednie głośniki.
Wybór padł na głośniki firmy KEF model IQ70. Maja one dobre recenzje oraz ładny i przyjemny dla oka design. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy mój amplituner da sobie rade z tymi kolumnami?
2. Mam okazje kupic te glosniki jako powystawowe w sklepie. Posiadają drobne ryski na obudowie, brak podstawek/nóżek - reszta wygląda jak nówka. Głośniki posiadają roczna gwarancję. Cena 1500zł - czy warto w tej cenie kupować te głośniki?

Za wszystkie rady z góry dziękuje.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Szkoda, ze nie ma cokołu, to duży smaczek dla tych kolumn. 1500 za pare?Ja bym brał, ale skoro to powystawoe, koniecznie posłuchaj.
 

tim888

New member
Sam cokół jest nie ma tych kolców. Samych kolumn jeszcze nie widziałem bo dopiero będę jechał je zobaczyć, sprzedawca powiedział że same kolumny są jak nowe. Jak je sprawdzić na miejscu aby wyeliminować ewentualne ukryte wady. Czy ta cena jest warta aby je wziąć nawet takie powystawowe?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kolce to nie problem, zawsze można dokupić z określonym gwintem. Jeśli to cena za pare to brałbym z pewnoscia. Jak sprawdzić? Posluchaj przy roznych poziomach glosnosci, przyloz ucho do każdego z przetwornikow, sprawdz czy wszystkie działają, czy nie trzeszczy którys.
 
Ostatnia edycja:
Do góry