czy w canal+hd jest dżwięk DD

glowis

New member
Mam od paru dni tuner cyfry+hd,ale o ile do obrazu nie mam zastrzeżeń,to nie słyszałem jeszcze audycji w DD.Samo prologic to dla mnie za mało.Doradzcie ,co z tym fantem zrobić?Drugi problem,to brak teletextu z tunera hd.Na żadnym kanale nie ma txt.Czy ktoś może udzielić mi jakiś informacji.
 

rafix01

Member
Bez reklam
Z DD 5.1 spotkałem się przy projekcji filmu Gwiezdne Wojny cz.2 przy ustawieniach dekodera C+ na język oryginalny i polskie napisy (z dubbingiem było 2.0) - pisałem o tym na forum.

TXT dekoder nie obsługuje (chyba, że czegoś nie wiem, to mnie poprawcie), pozostaje np. z kablówki telegazeta.
 

dnc

Moderator
VIP
Dźwięk DD 2.0 jest cały czas. Tylko kiedy są filmy w HD przełącza się na 5.1. Więc proponuję odwiedzić stronę www.canalplus.pl i zapoznać się z programem TV dla kanału Canal+ Sport. Jest tam ikonka "HD", która informuje o tym czy dany program jest w HD czy nie.
 

glowis

New member
rafix01 napisał:
Z DD 5.1 spotkałem się przy projekcji filmu Gwiezdne Wojny cz.2 przy ustawieniach dekodera C+ na język oryginalny i polskie napisy (z dubbingiem było 2.0) - pisałem o tym na forum.

TXT dekoder nie obsługuje (chyba, że czegoś nie wiem, to mnie poprawcie), pozostaje np. z kablówki telegazeta.
Dzieki.Dzwoniłem do centrum info cyfry+ i na razie nie ma softu do teletextu,ale ma być.
 
Do góry