Czy Toshiba ma kina domowe jak nie to jakie inne do Toshiby

smagur

New member
Posiadam tv lcd 37" Toshiba i zastanawiam się czy firma ma kina domowe w swojej ofercie? Wydaje mi się że nie... Czy ktoś się orientuje jakie kino albo inny sprzęt można obsługiwać wykorzystując opcję Regza Link....
Jakie kino domowe polecacie do Toshiby dobre a tanie do zwykłego pokoju w bloku... Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi... Pozdrawiam Marcin
 

LUPO78

Banned
nie wiem czy to będzie tanie dla ciebie bo się nie określiłeś,ale na pewno będzie dobre ONKYO TX-SR607 i kolumny Quadral Quintas 5000
 

marecki6

New member
Bez reklam
napisz jaka powierzchnie masz do naglosnienia, jaki procent wykorzystania to bedzie kino a jaki muza ( jezeli muza to jaka) i przede wszystkim ile mozesz wydac na sprzet bo "tanio" oznacza dla kazdego cos innego
 

smagur

New member
Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Dziękuję bardzo. Jestem laikiem w sprawie dźwięku i sprzętu. Generalnie chce podłączyć kino domowe do tv celem polepszenie dźwięku szczególnie basów. Czasami ogląda się jakiś film na blue rey czasami gra na PS3 a czasami słucha radia bez użycia tv. Chciałbym to wszystko mieć podłączone do jednego wzmacniacza. Prawda jest taka że maksymalnie chciałbym wydać do 1000zł więc myślałem o jakimś zwykłym zestawie. Problem w tym że większość ma w sobie odtwarzacz DVD a tego nie potrzebuje bo mam już w PS3.
 
Do góry