Czy to dobry wybór?

focuscav

New member
Witam wszystkich, to mój pierwszy wpis na tym forum.
Będę robił w niedługim czasie przemeblowanie w moim mieszkaniu i planuję zakup KD.
Zestaw jaki sobie upatrzyłem to Pioneer VX-418 + DV-310-K + głośniki Prism Audio Onyx 100 5.0
Do tego myślę nad LCD SAMSUNG LE37B651 lub LE32B651
Generalnie będzie to mój pierwszy zestaw KD, do tej pory używałem kompa z zestawem 5.1 jako odtwarzacza DVD, także nie mam zbytniego doświadczenia ze sprzętem DVD,KD itp.
Generalnie nie jestem jakimś kinomanem czy audiofilem, także nie poszukuję super wyszukanego sprzętu, ale nie chciałbym kupić też jakiegoś plastikowego badziewia za 600zł. Na tym sprzęcie będę oglądał TV, DVD i często gęsto słuchał muzyki lub radia, także w sumie wszystkiego po trochu.
Czy w/w zestaw spełni moje oczekiwania, może polecicie coś innego. Maksymalna cena za cały zestaw KD+TV to 4500-5000zł. LCD max 37" - odległość między kanapą i ekranem będzie ok 3,5m.
Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli bez plastików to ten zestaw zagra wystarczająco.
A LCD zmień na Panasonica 37LZD85 , matryca IPS ALPHA nie ma kątów bocznych . I skalowanie extra
 

focuscav

New member
Jeśli chodzi o plastiki to słyszałem jeden zestaw Panasonica i jeden Samsunga i nie powalił mnie na kolana. Jak już pisałem wyżej mam aktualnie zestaw 5.1 Creativa przy swoim kompie i chciałbym czegoś lepszego.
A co sądzicie o tym zestawie?

YAMAHA HTR-6030 +DVD-S663 +ONYX100

Sony DG520, NS70
8 + kolumny FCR 4000
Yamahę,trochę w innej konfiguracji, słyszałem u szwagra.
Sony chyba nie będzie super wyborem, ale podaję jako jedną z propozycji bo spełnia moje warunki cenowe.
Generalnie ok 1800zł za KD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry