Czy sie oplaca kupic Sony 46 HF 750

mariusz67

Member
Bez reklam
Cena 3350 czy warto ogladam sport i filmy czy on sobie dobrze radzi i jakie jego sa minusy i plusy.Pytanie kieruje do posiadaczy zeby doradzili czy moze poczekac dozbierac i cos nowszego .
 

accu

New member
Bez reklam
Czy tak malo osob ma ten telewizor albo mala wiedze o nim

Witam,
Są już założone wątki o tej serii telewizorów firmy Sony.
Zadaj sobie trochę trudu , popatrz na wątki na stronach 1 , 2 , 3 dotyczących telewizorów firmy Sony , a na pewno
kilka takich wątków znajdziesz , np.wątek :hx720 czy hx750 ,który wybrać . post nr#2. strona 1
Zobacz również test na "niebieskim konkurencyjnym forum HDTV Centrum Polska" - SONY BRAVIA KDL- 40HX750.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

eM!

New member
Widziałem na żywo HX750 i HX850 (niezły wyczyn ;) ) i 850ka jest bliższa moim gustom jeśli chodzi o efekt końcowy. Widziałem oczywiście bez kalibracji więc tutaj też mogą być małe różnice w obrazie.
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Ja tez wiec HX 750 przecietniak zadnej rewelaci a jasli chodzi o HX 850 swiecil bardzo ladnie oraz czern a podstawa mozna by sie przyzwyczaic
 

eM!

New member
Nie ulega wątpliwości, że wyższy model z danej serii i roku, będzie oferował lepszy obraz. Obraz z pojęciu dokładności odwzorowania ruchu, koloru, czerni (niby też kolor ale inaczej wyświetlany przez TV). Do tego moim zdaniem lepsze 3D. Nie wiem jak to opisać, ale cały efekt trzeciego wymiaru wygląda przyjemniej dla oka. Z resztą HX850, tyle że w 55" dostał nagrodę EISA właśnie w kategorii 3D.
 
Do góry