Czy Panasonic TX 32LX700 czy Sharp 32 RD2

piotrwzk

New member
dziś z godzinę testowałem 37RD2E i 37XD1E w Saturnie i jednonacznie moge stwierdzić że na podobnych ustawieniach 37RD2Emiał lepszączerń i większą płynność podczas dynamicznych zmian obrazu na TVN z n-ki. Czyli przy SD jest lepiej. Jeżeli chodzi o HD to tezz n-ki był nsport i tam jakość była porównywalna. Jestem przekonany już do zakupu 37RD2E. Czy ktoś wie jakie wymiary ma karton gdyż obawiam się że nie wejdzie mi do ibizy (po złożeniu tylnej kanapy). Czy należy transportować na TV na stojąco czy można kłaść - panelem do góry czy w dół (oczywiście w kartonie)?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
możesz transportować na leżąco ekranem do góry - tak twierdzą fachowcy z serwisów.

Robsonn - wszystko zależy do czego będziesz używał . Bo obydwa modele są w tej samej klasie. Ale lepszą wyrazistość ma Sharp , większą płynność, lepsze skalowanie .
Panasonic ma lepsze wyposażenie , obrotową stopę , obsługuje karty Sd. ma lepsze kąty.
W tej klasie bardzo dobre oceny ma JVC 32 P 80
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360
oraz Sony 32 D 3000
 

Robsonn

New member
I jak tu wybrac mocel 32 lcd,panasonic,sharp,philips

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe ze ogladajac 3 telewizory 32 panasonic tx lx700,sharp 32 rd2,philips 32 pfl 7862d w sklepie przez okolo godziny doszlem do wniosku ze moj faworyt sharp najgorzej sie prezentuje pod wzgledem obrazu a najlepiej philips.Prosze o pomoc jaki mam kupic wrescie do ogladania kablówki.
 

Mr_skywalker

New member
A gdzie mozna kupic ten TV? Bo wszedzie mówią, ze nie ma i nie wiadomo czy będą ? tylko 32 RD2E jest dostępny. ale Kiki mnie namawia na JVC P80.

Piotrwzk - a tak swoja droga na jaką odległość od TV kupujesz 37" ?


Pozdrawiam
 

Robsonn

New member
Kiki -chcialem dzis kupic sharpa rd2 ale zauważylem ze lepszy obraz w sklepie ma philips pfl 7862 d prosze doradz jako fachowiec czym to jest spowiodowane a tak pozatym to bede wykorzystywal lcd przedewszystkim do kablowki.

Robsonn - wszystko zależy do czego będziesz używał . Bo obydwa modele są w tej samej klasie. Ale lepszą wyrazistość ma Sharp , większą płynność, lepsze skalowanie .
Panasonic ma lepsze wyposażenie , obrotową stopę , obsługuje karty Sd. ma lepsze kąty.
W tej klasie bardzo dobre oceny ma JVC 32 P 80
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360
oraz Sony 32 D 3000[/quote]
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Robsonn napisał:
Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe ze ogladajac 3 telewizory 32 panasonic tx lx700,sharp 32 rd2,philips 32 pfl 7862d w sklepie przez okolo godziny doszlem do wniosku ze moj faworyt sharp najgorzej sie prezentuje pod wzgledem obrazu a najlepiej philips.Prosze o pomoc jaki mam kupic wrescie do ogladania kablówki.
I dobrze widzisz -sharp jest taki sobie...
Kupuj jvc p80 - trudno o lepszy wybór w tej klasie - sprawdziłem to na modelu 32`.
Inna sprawa ,że mało gdzie można go zobaczyć - ale to taki g80, tyle ,że lepszy.
Satysfakcja murowana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry