Czy Panas TX-50G30 jest duzo lepszy od 51D550 ? rozwazania nad 3 modelami :)

beavisek

New member
W cenie do 2800 wybralbym dzieki Wam samsunga 51D550 ale liczac ze chcialbym skorzystac z 5 letniej gwar (boje sie ze moze sie zepsuc po 2latach:)) , to musialbym doplacic np 700zl i ty pojawia sie Panasonic 50G30 (ok.3600zl) ktory jest w promocji 5 lat gwarancji! I mam juz metlik w glowie..
Jest to najtansza 50" z panasonica na tej promocji..
Jedyny jaki mankament przewija sie przez forum to bzyczenie ktore bede mial od razu albo pojawi sie z czasem :) ale samsungi tez komus tam bzyczaly..
Przewage 51D550 jest 3D (ale nie jest to az tak konieczne) a Panasonic z kolei ma Viera z iplexami itp..To wg mnie ciekawsze niz 3D :)

Podsumowujac czy jakosc obrazu na tym panasonicu jest duzo lepsza od 51d550 i czy multimedia chodza rownie dobrze jak d550?

PS. A moze przy kwocie 3,5-3,6k juz lepiej zainwestowac w 51D6900 tyle ze bez 5lat gwar. :(


odległość od ekranu ?max 4,5m jak sie siedzi :) jak lezy to mniej :)
jak słońce świeci w pokoju ? pokoj kwadrat5x5 i po lewej stronie po srodku okno i swieci krotko (ze 2 godz) bo na parterze ale mam roletki i tak
Jak duży jest pokój ? 5x5
jaki masz obecnie telewizor? sony 32 crt 32fx65
jakie programy najczęściej oglądasz? filmy i ogolnie wszystko TVN, TVP i w ciagu dnia MINIMINI dla dzieci :)
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? po równo
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? wieczorem raczej oglądam przy zgaszonym świetle (chce zeby bylo jak w kinie)
wolisz obraz ostry czy łagodny ? obojętnie
matryca błyszcząca czy matowa? matowa ale niekoniecznie:)
preferowana wielkość telewizora? 50" chociaz slyszalem ze to i tak za malo ale nie chce juz wiekszego :)
preferowana marka ? nie mam zdania
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3, domowe kino (na euro-zlacze:( , mam blisko komputer wiec przez kabel dvi chcialbym go czasami podlaczyc i internet bez wifi)
Poza tym zeby czytal filmy z USB (pendriva albo dysku w formacie mkv z fullHD itp)
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? z bokow tez ale glownie na srodku
czy ważne jest wifi ? nie
czy będziesz korzystać z widgetów ? nie
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? chcialbym ale to duzo drozsze modele:(
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? chcialbym
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? nie koniecznie
ma mieć 3D ? chcialbym bo mam ps3 ale niekoniecznie
ma mieć slot na karty SD ? nie koniecznie
ma mieć tuner DVB-S ? tak
jakimi złączami ? usb, hdmi
jaki masz sygnał ? upc max hd
ile programów HD ? 14 ?
ma stać czy wisieć ? wisiec
cena: max 2700-2800 (+ gwar. na 5lat) , czyli max 3500-3600
 
Ostatnia edycja:
Do góry