czy opłaca sie to kupic?

zachar95

New member
witam.
mam zamiar kupic sobie jakis sprzęt i myślałem o tym
amplituner PIONEER VSX-923 i do tego kolumny JAMO S 606 HCS3
dodam ze sprzęt będzie używany w większości do słuchania muzyki i sporadycznie do oglądania filmow.
a jak nie to co polecacie do 4000zł
nie znam sie za dobrze i prosze o pomoc
 

collider

New member
Bez reklam
Skoro sprzęt ma być sporadycznie używany do filmów to proponuję kupić wzmak stereo a nie amplituner. Bedziesz bardziej zadowolony. Jeżeli natomiast upierasz się przy KD to amplituner jest naprawdę dobry, ale zastanowiłbym się nad zmianą głośników.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Napisz jak duże pomieszczenie, jakiej muzyki słuchasz...
wtedy łatwiej będzie coś doradzić...
 

zachar95

New member
pokój ma okolu 20m2
słucham rożnej muzyki zaczynając od pop, rap a nawet disko polo. nie słucham tylko metalu, rocka
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jak koledzy wyżej. Pomyśl o wzmacniaczu stereo i dobrych frontach jeżeli filmy tylko sporadycznie. Te Jamo to bardziej do kina się nadają niż dobrego stereo. Za 4k kupisz już przyzwoite fronty i wzmak stereo.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Dobra rada, przydadzą się bardziej basowe kolumny lub elektronika ze spokojniejszą górą, Marantz, NAD, Arcam, Harman.
 

panalgsung

New member
JBL Loft odradzam - nie wiem skąd się wzięła ich cena -dla mnie magnaty supreme 800 grają o wiele lepiej. Inne modele JBL to co innego, ale lofty mają jakieś takie kartonowe brzmienie...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To zależy od preferencji użytkownika, jedni wybiorą Klipscha inni Magnata. W Loftach większa moc i centralny z normalnym wysokotonowym, a nie stożkiem, dla kinomaniaków to ważne.
 
Do góry