Czy opłaca się brać ten zestaw?

premek111

Active member
Bez reklam
nie powinno byc problemu,jesli masz mocny sygnal,moja ciocia ma starszy model,obraz SD z kablowki i wszystko ok :eek:k:
dla pewnosci popros sprzedawce o prezentacje z roznych sygnalow
 

Ares78

New member
lmaster napisał:
Sony KDL 32V5610 + BDp-S 360 za 2700

Widzę, że ktoś zobaczył promocje w MM :p Tak jak przedmówca zestaw całkiem fajny pod warunkiem, że wystarczy Ci 32 cale (dla mnie to o dużo za mało). Do tego jeśli nic się nie zmieniło dochodzi obsługa jednym pilotem- bravia sync. O tym modelu było już sporo na forum, także polecam lekturę, jeśli chodzi o jakość obrazu SD najlepiej zobaczyć samemu (w sklepie nie powinni robić problemów).
 

lmaster

New member
Najważniejsza jest dla mnie jakość obrazu i telewizora w ogóle. Na sam TV mam 2000 zł +/-100. Ten zestaw brałbym ze względu na cene. Jeśli ten TV zapewnia dobrą jakość to mi wystarczy. Wolałbym wprawdzie 37" ale w tej cenie raczej ciężko jest o dobrą jakość. Rozważałem kupno LG 37LH3000 (też w MM) ale bez odtwarzacza Blu-ray. Który z tych TV byłby lepszy?
 

Ares78

New member
lmaster napisał:
Najważniejsza jest dla mnie jakość obrazu i telewizora w ogóle. Na sam TV mam 2000 zł +/-100. Ten zestaw brałbym ze względu na cene. Jeśli ten TV zapewnia dobrą jakość to mi wystarczy. Wolałbym wprawdzie 37" ale w tej cenie raczej ciężko jest o dobrą jakość. Rozważałem kupno LG 37LH3000 (też w MM) ale bez odtwarzacza Blu-ray. Który z tych TV byłby lepszy?

37 cali jest możliwe w tej cenie, ale będzie to kosztem jakości więc nie bardzo jest sens tym bardziej, że ta Vka oferuje całkiem sporo zarówno jeśli chodzi o możliwości multimedialne, jak i obraz. Pamiętaj jedynie, że ten odtwarzacz nie obsługuje np. Divixów, żebyś nie był zaskoczony.
 
Do góry