Czy jest coś lepszego od f86 w tej samej cenie?

sebol88

New member
Jeśli tak to napiszcie co. Bo zamierzam go kupić. Mój pokój to jakieś 35 m2, oglądam głównie divx-y, C+, DVD, Tuner cyfry HD z dyskiem. Myślałem o Toschibie, ale boję się tych kątów. Odległość od TV to dobre 3,5 metra.
Pozdrawiam.
 

d.karolik

New member
sebol88 napisał:
Jeśli tak to napiszcie co. Bo zamierzam go kupić. Mój pokój to jakieś 35 m2, oglądam głównie divx-y, C+, DVD, Tuner cyfry HD z dyskiem. Myślałem o Toschibie, ale boję się tych kątów. Odległość od TV to dobre 3,5 metra.
Pozdrawiam.


Witam
Rozumiem ,że interesuje Cię rozmiar w granicach 46"-52" ?.
Warto by było żebyś podał warunki pokoju , nasłonecznienie , z jakiego kąta oglądasz TV i czy to będzie 3,5 m czy coś się zmieni ?.
Jeżeli są jakieś okna z boku ( duże lub małe ) i pokój jest bardzo nasłoneczniony to polecam LCD. Jeżeli okna np. będą bardziej z tyłu TV to może warto zastanowić się nad plazmą np. Pioneer KURO . Z odległości ponad 2 m ( w twoim przypadku 3,5 m ) nie zobaczysz różnicy między HD-Redy a Full-HD . Lepszy obraz da na pewno plazma ( kąty , kolory , kontrast , czerń itd.) i wystarczy HD-Redy.
Jeżeli LCD to w podobnych cenach : Samsung LE46F86B ( cena około 9000 zł ) polecam Toshibe 46ZF355DG ( cena około 9000 zł ), Samsung LE52F86B ( cena około 13000 zł ) / Toshiba 52Z3030 ( cena około 10500-11000 zł ). No i w razie czego plazma Pioneer KURO PDP-508XD ( cena około 11000-12000 zł ).

Pozdrawiam .
Źródło cen
www.skapiec.pl

Samsunga nie znam i nie czytałem o nim dużo trudno więdz powiedzieć. Po za tym Toshiba jak kolega EXPERTY napisał ma matryce Samsunga ale dużo lepszą elektronikę ( dla mnie najlepszą w LCD ).

P.S Wybór i ocena końcowa TV i tak zawsze należy do Ciebie !!


 
Ostatnia edycja:
Do góry