czy coś się zmieniło ????

marecki6

New member
Bez reklam
witam , od jakiegos czasu bylem nastawiony na podlaczenie N-ki ale... od jakiegos czasu czytam tu także o problemach z nowym softem itd.... czy cos sie zmienilo ? czy poprawili ten soft i czy wszystko wrocilo do normy ? pojutrze kupuje tv i dvd i mam problem bo nie wiem wkoncu czy pakowac sie w N ?
 

iqpablo

New member
marecki6 napisał:
witam , od jakiegos czasu bylem nastawiony na podlaczenie N-ki ale... od jakiegos czasu czytam tu także o problemach z nowym softem itd.... czy cos sie zmienilo ? czy poprawili ten soft i czy wszystko wrocilo do normy ? pojutrze kupuje tv i dvd i mam problem bo nie wiem wkoncu czy pakowac sie w N ?

problemy z softem to byly w c+ (juz ich chyba nie ma) a nka na poczatku cos tam miala teraz jest ok. chodzi o to ze nka co by nie mowic nie sprostala jak na razie dobrej ofercie filmowej z nowymi filmami. pod wzgledem jakosci obrazu jest lepsza niz c+.
 

marecki6

New member
Bez reklam
no to pozyttywna informacja jak dla mnie ... ja i tak nie mam czasu siedziec caly czas przed tv a zasob filmow dvd mam mega spory poniewaz pracuje w empiku i moge wypozyczyc kazdy film jaki mam w salonie :) wiec i tak w wiekszosci bede ciskal dvd a poprsotu chcialbym raz na jakis czas wlaczyc tv i zobaczyc ladny jakosciowo obraz i poprsotu miec za nieduza kase troche wiecej kanalow ale takich ktore bede ogladal ( teraz mam tv ze zwyklej anteny zamontowanej w bloku tvn, polsat, 1,2,3 i tv4 i jak mozna sie domyslic raczej bez ekstra jakosci )
 
Do góry