Czy 50 G30 to dobry wybór?

gutek21

New member
Chciałem się upewnić,czy po przeanalizowaniu wielu wpisów wybrałem dobrą opcję,a jeżeli nie to proszę o podpowiedż nad jakim modelem powinienem się zastanowić?Krótko-plazma ma mi służyc tylko do oglądania TV /głównie z n-ki/filmy,sport.Do kanapy 3m pokój niestety mocno oświetlony ze strony południowej/2 duże okna balkonowe/ale liczę że eco sobie z tym poradzi/jeśli chodzi o tę porę dnia/,bo oczywiście często będę oglądał programy też wieczorem.Do tej pory/6 lat/ oglądałem na 42 Daewoo,ale zaczęła szwankować.pozdrawiam i dziękuję za każdy wpis
 

krazy777

Member
Bez reklam
Jak mocno słońce świeci to się zastanów czy plazma będzie dobra dla Ciebie. Ja mam VT30, która jak wiadomo ma lepszy filtr i jak słońce świeci w pokoju to się nie ogląda zbyt komfortowo, zwłaszcza pod kątem. Kolory wtedy są takie jakieś wyblakłe. Na szczęście mam żaluzje a z czasem dojdą jeszcze pewnie zasłony więc będzie spoko.
 

mirek71

New member
ja mam od miesiąca 50g30 i równo 3 metry odległość od kanapy, słońce po godz 14 okno i drzwi balkonowe z boku i:
1. tv rozmiarowo idealny szybko się skurczył
2. słońce nie przeszkadza (choć latem może być gorzej - ale mam dość ciemne rolety w oknach)
3. na razie oglądam głównie filmy w hd z neta ale myślę powoli nad tv czyba nką na razie mam naziemną telewizję ale to nie jest to - szkoda telewizora :)
 
Do góry