czarne pasy w optomie hd 20

bugio1

New member
witam! po zakupie optomy hd 20 chyba miałem za duże wymagania.nie mam napędu blu. obraz z dvd dość słaby.mała scczegółowość. jedynie bajki na dvd wyglądają dobrze. ale nie o tym wiem że ful hd będzie żyleta. chodzi mi o czarne pasy na górze i dole wyświetlanego filmu.u mnie są szare.jeśli film jest 16:9 nie jest najgorzej,porażka to ten węższy format.włączając menu są elementy wyświetlane na czarną smołę , ale to grafika optomy. czy można to osiągnąć podczas filmu, może coś można ustawić? nie będę teraz mógł poeksperymentować gdyż optomę oddałem do servisu.na niby czarnym ekranie testowym widać było jaśniejszą plamę. mam nadzieje że uwzględnią moją reklamacje ponieważ o zwrocie towaru nie chcieli słyszeć, a minęło 2 dni od zakupu. proszę o pomoc znających mój problem. mam nadzieje że nie będę skazany na szarość. dla kupujących jak się wam da to sobie przy zakupie włączcie czarny ekran. ja bym i tak nie poznał w sklepie wady, dopiero na spokojnie w domku.
 

bugio1

New member
dzięki tidus że odpisałeś. nie mam ideału i ekranu jeszcze nie kupiłem jednak szare to szare. na białej ścianie widać szarość. gdy jest jasny obraz to kontrast to niweluje , jednak przy ciemnych scenach to drażni. myślałem że projektor wytnie te pasy i zostanie sam materiał filmowy.
 

Error01

New member
Nie wiem czy zamawiałeś projek online czy w osobiście w sklepie byłes tak czy siak na produkty zakupione online przysługuje 10 dni zwrotu bez podawania przyczyny! Nie dawajcie się ładować w balona! A to ze względu na fakt że kupujesz towar którego nie mogłeś sprawdzić dlatego masz w naszym prawie 10 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Edyt.
Notka prawna dla autora:

§ Prawo odstąpienia od umowy
  1. Klient indywidualny (konsument) ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271
    z 2000 r. z póź. zm.).
  2. Za klienta indywidualnego (konsumenta) uważa się osobę fizyczną dokonującą zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową.
  3. Termin dla wykonania prawa odstąpienia od umowy wynosi 10 dni od daty dostarczenia Klientowi towaru. Prawo odstąpienia nie dotyczy w szczególności nagrań audiowizualnych,
    jak również zapisanych na nośnikach programów komputerowych – po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania.
jeśli uwarzasz że projek jest uszkodzony to go zwracaj bo to twoje prawo.
 
Ostatnia edycja:

bugio1

New member
no właśnie nie on line. kupiłem w sklepie w krakowie i myślałem że to markowy sklep. zasugerowali że jak już towar sprzedany z podbitą gwarancją to tylko naprawa gwarancyjna. w dużych sklepach pewnie by przyjęli.
 
Do góry