Czarna kropka 8007

szybal

Banned
Witam czy jest szansa na reklamację po pojawieniu się jednej czarnej kropki ,wygląda jak martwy piksel,czy ktoś miał podobnie?chciałem dołączyc fotki ale mnie zblokowało.
 

szybal

Banned
Ledwie widać ale ja widzę i już mi przeszkadza.
 

Attachments

  • WP_20130803_002.jpg
    WP_20130803_002.jpg
    22,5 KB · Wyś: 166

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spróbuj pomasować delikatnie ekran w tym miejscu, powinien się otworzyć . Taki zabieg dość często pomaga, wiem bo próbowałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym spróbował !
On jest zamknięty. Kolega robił kilka razy u różnych osób i jemu się udawało. Napisz na PW dam Ci kontakt do niego.
 

murzyn997

New member
Podepne sie pod temat, posiadam model 6007, mam dosc duzo tego co na zdjeciu, to wyglada na piksele czy syfki jakies? Jezeli to syfki to moge reklamowac?
 

Attachments

  • 20130804_081354.jpg
    20130804_081354.jpg
    1 MB · Wyś: 121
  • 20130804_082039.jpg
    20130804_082039.jpg
    1001 KB · Wyś: 164

szybal

Banned
Masowałem pstrykałem delikatnie nic nie pomaga jutro wyślę e mail do serwisu zobaczymy co odpowiedzą,jeżeli to zabrudzenie to jak się tam dostało? i czy jest możliwość usunięcia na gwarancji?
 

szybal

Banned
Mimo że bardzo lubię Philipsa niestety prawda jest taka że obudowa jest bardzo słabo spasowana i tu się nie popisali może od temperatury plastik się od kształcił jeszcze bardziej i to jest powód naszych problemów tak czy siak nie powinno tak być jutro zacznę działać .
 

murzyn997

New member
Mimo że bardzo lubię Philipsa niestety prawda jest taka że obudowa jest bardzo słabo spasowana i tu się nie popisali może od temperatury plastik się od kształcił jeszcze bardziej i to jest powód naszych problemów tak czy siak nie powinno tak być jutro zacznę działać .
Masz tylko jeden taki syfek? Sprawdzales na bialej planszy?ja zrobie zdjecie calego ekranu, zaznacze gdzie to wystepuje+jedno zdjecie powiekszone i im wysle na maila, ciekawe co odpisza.Jak dostane odp to dam znac
 

Wronsky

New member
bardzo jestem ciekaw co jest grane :niewiem:, i co na to serwis, ja u siebie na matrycy tez widzę coś dziwnego miedzy pikselami w 2 miejscach lewy górny róg, i prawy dolny, niby piksele wydaja sie ok, a jednak coś tam przebija taki ciemniejszy punkcik....
 

electro69

New member
bardzo jestem ciekaw co jest grane :niewiem:, i co na to serwis, ja u siebie na matrycy tez widzę coś dziwnego miedzy pikselami w 2 miejscach lewy górny róg, i prawy dolny, niby piksele wydaja sie ok, a jednak coś tam przebija taki ciemniejszy punkcik....
Ja też mam taką właśnie czarną kropkę tylko mój tv to Samsung (od nowości coś takiego mam) w dolnej części matrycy blisko krawędzi ramki nad napisem "Samsung" ... na początku nieźle się wkurzyłem bo myślałem, że to martwy piksel ale po dokładnym oględzinach stwierdziłem, że to raczej jakiś "paproch" ... co ciekawe jak się patrzy na wprost tego nie widać dopiero pod kątem można to zauważyć ... wygląda to tak jakby to "coś" było za pikselami umiejscowione bo nie zauważyłem przyglądając się naprawdę z bliska żeby te piksele były tam uszkodzone ...więc dałem sobie spokój z tym zwłaszcza, że podczas normalnego oglądania (odległość 2,5 metra) nie ma szans żeby to zauważyć.
Pozdrawiam
 
Do góry