Cyfrowy Polsat i N-ka pod jedną anteną ?

Adriann

New member
Witam, mam pytanie.. Czy istnieje możliwość podłączenia telewizji N i Cyfrowego Polsatu pod jedną antenę ? Pytam, ponieważ mam aktualnie Cyfrowy Polsat, ale chciałbym dokupić jeszcze N-ke, i nie wiem czy zamówić dekoder z konwerterem, czy cały zestaw z talerzem. Z góry dziękuję za pomoc ! Pozdrawiam
 

plast

New member
Podpinasz antene pod Polsat (wejscie - IN), a drugim kablem laczysz Polsat (wyjscie - OUT) z N'ka. Jak chcesz ogladac N'ke to wylaczasz Polsat (standby). Niestety u mnie byly dwa problemy:
- niektore kanaly na N'ce dzialaly tylko gdy Polsat byl wlaczony (nie pamietam, ktore),
- niektore kanaly na N'ce w ogole nie dzialaly (np. AXN HD, FOX HD i FOX LIFE HD), tak jakby tuner Polsatu wycinal mi jakies pasmo.

Ostatecznie zrezygnowalem z takiego podlaczenia. Lepszy wydaje sie rozdzielacz sygnalu z przelacznikiem za pare zlotych.
 

seba1975

New member
Wystarczy ze kupisz konwerter z 4 wyjsciami i to wszystko , ja tak mam zrobione i w jednym pokoiku jest N a w drugim CP i wszystko hula az miło, a takie konwertery kupisz na allegro bez problemu i sam go sobie załozysz, dwa kable wyprowadzisz pod nbox recorder i w zaleznosci czy polsatowski tuner tez masz z nagrywarką czy bez odpowiednio 2 lub jeden kabel.Przykładowe konwertery.
KONWERTER QUAD HD FIRMY ZINWELL J4S, J4L MEGA CENA (1377310558) - Aukcje internetowe Allegro
NOWOROCZNA PROMOCJA konwerter QUAD FULL HDTV 4x (1392778843) - Aukcje internetowe Allegro
To są jedne z tańszych na Allegro , zawsze mozesz kupic cos droższego . Pozdrawiam.
 
Do góry