Cyfra+sport HD, National Geographic HD - jest tylko fonia

glumen

New member
Dziś zakupiłem Topfielda TF7700 HSCI i moduł Aston Crypt. Mam kartę Cyfry+ z wykupioną opcją HD. Wyszukałem kanały, wysłałem uprawnienia i wszystkie programy wskoczyły poza dwoma: Cyfra+Sport HD i National Geographic HD, na których jest tylko fonia, może ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak jest i co mogę zrobić żeby uruchomić te dwa programy. Dzwoniłem na infolinię Cyfry powiedzieli mi że z ich strony jest wszystko ok. Proszę o pomoc.
 

dnc

Moderator
VIP
Jeśli masz fonię to oznacza, że moduł dekoduje przesyłany strumień. Natomiast musisz mieć coś z ustawieniami tunera DVB bo skoro jest dźwięk tzn, że obraz też być powinien. Ja bym spróbował przejść do ustawień obrazu i przywrócić ustawienia domyslne. Może gdzieś coś jest włączone albo wyłączone i nie pokazuje obrazu. Nie znam tego boxa, ale tak na chłopski rozum musi być jakieś proste rozwiązanie problemu.
 

glumen

New member
Mój telewizor to Samsung PS-50P5H i podłaczone jest z Topfieldem kablem HDMI. A może to coś z modułem Aston Crypt? Mam dość stare oprogramowanie 2.08.
 

DanielS

New member
No to nie wiem czy nie w tym tkwi problem. Z tego co pamietam to HD w Cyfrze mozna odbierać na Aston 2.14 lub 2.17 w górę. Stary Aston 2.08 chyba nie daje rady i chyba się też go nie da przeprogramować ...
 
Do góry