Cyfra+ multiroom

jfkjfk

New member
Kup sobie splitter Clone + i masz tylko jednorazowy wydatek, ale nie płacisz nic Cyfrze i nie musisz latac co 6 godzin żeby zbliżyć do karty matki. Dekodery muszą być podłączone do konwertera, bo splitter jak i Multiroom dzieli uprawnienia, nie sygnał
 

tdx

New member
Bez reklam
cześć dziś podpisując umowę na c+ mr -> dostajesz 2 niezależne karty które w żaden sposób nie są powiązane ;)
 

p.sacharczuk

New member
Dzieki za odpowiedź :) W takim wypadku za niedługi czas bede testował ten multiroom.

"jfkjfk":
Zastanawiałem sie na Clone +, potrzebuję bezprzewodowego, wydatek 400 zł. , do tego w 2 TV chciałbym podać uprawnienia przez moduł CI, (do tego mi jest ten moduł potrzebny).

Mam dostep do 2 umów,
na jednej moultiroom w domu ( dekoder PACE PVR HD + moduł CI )
na drugiej chciałbym jedna karta do jednego talerze, druga do drugiego ;) (skoro 2 karty są niezleżne to będzie chodziło :)

Pozdrawiam
 

pro_fill

New member
Bez reklam
zaletą multiroom jest rzeczywiście fakt, ze zrezygnowali z aktywacji karty co 6 godzin - obecnie masz dwie identyczne karty abonenckie.
opłatę za drugą kartę też rozumiem - chyba 15 pln/m-c
ale największym minusem jest fakt, że drugi dekoder musisz sobie samemu załatwić - cyfra daje tylko jeden.
 

p.sacharczuk

New member
Do "pro_fill":

Z tym 2 dekoderem to nie ma tragedii. :) Wikszość TV ma już dzisiaj gniazdo na CI :) Takze dokupuję tylko moduł i po ptakach (chociaz niektóre TV maja problem z kanałami HD przez CI), ja mam na mysli samsunga serie D6500 (a może dopłacę i zakupie D6510 ;) ), poczytalem i juz wiem że w tym TV nie będzie problemu.

Opłata jest 15 zł. miesiąc?? Na stronie C+ przy wyborze ofery (mojego pakietu C+Start) opcja multiroom jest za 10 zł.

Do "jfkjfk":

Co to za patent??
Jeżeli bym miał Clone+ to oryginał idzie do splittera a 2 karty dołączone do splittera kolejno do tunera i do portu CI :) I wtedy jest COOL :)

PYTANIE:
Czyt ktoś z was wie na jaki okres jest wiążąca umowa na multiroom?? Czy faktycznie można podpisać umowę (na potrzebe wykupienia modułu CI ) i po 3 miesiącach zrezygnować??


Pozdro
 

dorjan57

New member
... największym minusem jest fakt, że drugi dekoder musisz sobie samemu załatwić - cyfra daje tylko jeden.

Cyfra+ udostępnia jednocześnie przy jednej umowie z opcją "multiroom" dwa dekodery SD lub HD - do wyboru. Ten drugi w obecnej promocji dostajesz za 1 zł w przypadku SD, a gdy życzysz sobie HD, to możesz otrzymać go w bezpłatne użytkowanie. Umowa zawierana jest na 19 miesięcy i z opcji "multiroom" można zrezygnować w każdej chwili. Opłata za dodatkową kartę przy zawieraniu nowej umowy wynosi 10zł/miesięcznie, a dla "uwiązanych" abonentów 15zł. Dekodery PVR nadal tylko z dzierżawą 10zł.
 

JoY RidE

New member
daj spokój z cyfrą. Syfra+ to szrot jakich mało a ile problemów... . Dziewczyna ma N(zero problemów) a ja mam Syfre... Syfrze podziękuję przy najbliższej sposobności. Wymieniałem w Syfrze 4razy dekoder i dalej to samo nic nie moge nagrac(ruletka). Co 6 godzin musze aktywować ten badziew... Do tego słaba jakość bardzo słaba jakość obrazu i marne dekodery pvr
 

Szemot

New member
@tdx

Czyli jeśli mam te dwie karty multiroom które od ponad 2 lat serwują to mogę iść wymienić do dystrybutora i dostanę zwykłe dwie abonenckie karty?
Bo z tego co nadal widzę na stronę C+ to oferują multiroom tak jak było. Obawiam się, że dostałeś to tak jak 3 lata temu ludzie dostawali dwie karty zwykłe bo nie wyrobili z produkowaniem tych kart z bateriami ładowanymi co 6h. I potem do ludzi były wysyłane listy z informacją gdzie muszą wymienić karty na właściwie bo inaczej ta druga będzie wyłączona. A jaka złość była wielu ludzi którzy cwaniaczkowali i np brali jedna kartę sobie a druga rodzinie w innym mieście i się cieszyli, ze płaca tylko połowę abonamentu. A tu ZONK ;-)
 
Ostatnia edycja:

Vaderus

New member
Bez reklam
Cały czas są dwie niezależne karty od c+ i inaczej nawet się nie da, bo starego cudacznego rozwiązania już nie ma (mimo, ze jest na stronie).
 

Szemot

New member
To jeśli już to nie cały czas tylko już sa dwie oddzielne. Bo jeśli się to zmieniło to raczej nie jakoś dawno bo jeszcze z pół roku temu widziałem reklamę cyfry gdzie było widać tą grubsza czarną kartę z baterią którą co 6h się ładuje.
 
Do góry