CP - Brak niektórych kanałów HD

Cyfrowy

New member
Witam. Mam mały problem, od piątku jestem posiadaczem dekodera HD 5000 wraz z pakietem Familijny HD. Wszystko jest w porządku, oprócz ilości dostępnych kanałów. Odblokowane zostały WSZYSTKIE kanały SD, wraz z pakietem HBO, a z kanałów HD odblokowane są tylko 4: Fox HD, Eurosport HD, NGHD i AXN HD. Do niedawna były dostępne także Cinemax HD ( Teraz jest tylko czarny ekran ) oraz Polsat HD ( Obecnie brak uprawnien ). Oczywiście pasuje mi taki układ, zawsze lepsze to niż kanały z pakietu Familijny HD + z otwartego okna, ale ciekawi mnie dlaczego wiekszosc kanałów HD jest zablokowana, choć wchodza w opłacany pakiet oraz dlaczego odbokowano mi tyle kanałów SD.
 

Cyfrowy

New member
To raczej odpada, jak pisalem pasuje mi taki układ jak jest teraz, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia. Ciekawi mnie kiedy zabiorą mi te kanały, i czy w ogóle odblokują reszte HD
 

Cyfrowy

New member
Z tego co mi wiadomo, takie kanały jak HBO czy Cinemax nie są udostepniane abonentom Familijny HD, nawet z obecnymi promocjami. Chyba, że to taki mały ''prezencik'' od CP, by zapoznać sie ze wszystkimi kanałami, może akurat ktoś sie skusi na coś dodatkowego.
 

LUPO78

Banned
Z tego co mi wiadomo, takie kanały jak HBO czy Cinemax nie są udostepniane abonentom Familijny HD, nawet z obecnymi promocjami. Chyba, że to taki mały ''prezencik'' od CP, by zapoznać sie ze wszystkimi kanałami, może akurat ktoś sie skusi na coś dodatkowego.

dokładnie jak piszesz
 
Do góry