Component przy Samsung DVD HR 735

mask

New member
Witam serdecznie, przeszukałem posty związane ze słowem Component jesdnak nie znalazłem do końca rozwiązania mojego problemu na forum. Posiadam 3 letnia plazme Panasonica z wyjsciem Component (3 kolory) oraz swieżo zakupioną nagrywarkę Samsunga DVD HR 735 (również z Componentem). Połączyłem je początkowo przez EURO. Wszystko ok. Następnie kupiłem kabel Component (nie pamiętam marki w tej chwili cena ok. 150 PLN - z opisu wygląda na przesyłający obraz w dwie strony). Podłączyłem i na wyjściu DVD Video zmieniłem na Component. Pojawił się jakiś skaczący obraz, w dwóch ciemnych kolorach, prawie nic nie widac. Zmieniłem wyjscie na RGB - trochę lepiej ale same pastele i nadal nie da się oglądać. Sprawdziłem kolory połączeń - są w porządku. Wyłączyłem sprzęty podłączyłem raz jeszcze - bez zmian. Zmieniłem odwrotnie kable też bez zmian. Wlączam progresywne skanowanie w DVD cos sie dzieje ale nadal kaszanka. Kabel jest ok bo podłączyłem do innego zestawu i działa. Podłączyłem DVD tym componentem do innego tv (LCD) i tez nie chodzi. Czyżby ze sprzętem coś? może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł? dziekuję z góry i pozdrawiam.
 
Do góry