Codziennie niskie ceny !!!!

vectra1

Member
Bez reklam
Włączamy niskie ceny !!!!

Co myślicie o nowej rzadko emitowanej reklamie z wydzierającą się polską piosenkarką ?
https://www.youtube.com/watch?v=KRC6uidsBcc&list=PL2pzgHdrZzwY_UkORbQqcrO1eyi4T-dsZ&index=8
https://www.youtube.com/watch?v=idpcl2LP_wc&index=7&list=PL2pzgHdrZzwY_UkORbQqcrO1eyi4T-dsZ
Z tego co czytam to wszyscy mają już dość jej głosu i akcja przynosi odwrotny skutek, i ludzie deklarują, że raczej tam nie kupią.
Z drugiej strony to może być dobrze zaplanowana akcja marketingowa.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
A mnie tam jakoś ona szczególnie nie razi. Widziałem bardziej irytujące a może nie lubię tego owczego pędu i podążania za "modą" ( bo hejtowanie tej reklamy stało się właśnie czymś takim).

Zresztą zazwyczaj przełączam reklamy na jakiś kanał bez :).
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
A mnie tam jakoś ona szczególnie nie razi. Widziałem bardziej irytujące a może nie lubię tego owczego pędu i podążania za "modą" ( bo hejtowanie tej reklamy stało się właśnie czymś takim).

Zresztą zazwyczaj przełączam reklamy na jakiś kanał bez :).

1. Mnie to irytuje, z jednego powodu - emitują to w telewizji (wiadoma sprawa), ale w trakcie jednego bloku reklamowego można to zobaczyć i dwa razy...jakby za pierwszym razem informacja do ludzi nie była w stanie dotrzeć. Jest to również a innym mediach, czyli generalnie nie mam możliwości ucieczki przed reklamą.

2. Powodzenia, mamy DVBT i przełączając te 30 kanałów i tak będziesz mieć reklamy. Generalnie mam wrażenie, że program jest tak ustawiany, że gdy następuje blok reklamowy to dziwnym trafem reklamy lecą na większości kanałów.


Skleroza - wiecie, że rzekoma osoba występująca z reklamy na komentarze negatywne ponoć udzieliła odopwiedzi by nie oglądać wobec tego telewizora? To jest dopiero odpowiedź :D Firma zleca reklamę, mającą reklamować daną sieć, a od wykonawcy po fakcie leci coś takiego...
Nagle stałam się wielkim problemem narodowym! Ludzie wyłącznie te telewizory, są Święta :)
Sieć, która zleciła emisję reklamy. miała na pewno co innego na celu...
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Generalnie mam wrażenie, że program jest tak ustawiany, że gdy następuje blok reklamowy to dziwnym trafem reklamy lecą na większości kanałów.
Nie tylko Ty masz takie wrażenie, i niestety to nie wrażenie tylko celowa zagrywka.

Na mnie żadne reklamy nie robią wrażenia, mam coś iść kupić bo ona reklamuje.
Mam pić Pepsi bo Messi ją reklamuje, albo kupować buty adidasa bo jakiś piłkarz je reklamuje, Kupić Fife 15 bo Messi w nią gra na reklamie, i tak kupiłem Fife 14 bo tańsza a w nią też można pograć, także jeszcze się nie zdarzyło abym coś kupił bo reklama na mnie podziałała.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Do firekage:
Przesadzasz, że nie możesz znaleźć czegoś bez reklam w międzyczasie. Z jednym mogę się tylko zgodzić z częstotliwością wyświetlania, ale z tego co widzę to hejt coraz bardziej zaczyna dotyczyć piosenkarki ( Bogu winnej zresztą ) niż treści czy ilości wyświetleń.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A mnie tam jakoś ona szczególnie nie razi. Widziałem bardziej irytujące a może nie lubię tego owczego pędu i podążania za "modą" ( bo hejtowanie tej reklamy stało się właśnie czymś takim).

Otóż to, reklama jak każda inna, wolę już tą laskę, jak reklamę past do zębów.
Bardziej mnie śmieszą te "akcje" i pospolite ruszenie, ale takie właśnie mamy nowe pokolenie YT, FB.
Zamiast spożytkować tą energię na poważniejsze sprawy, to dzieci chcą zrobić rewolucje w sieci.
Już widzę ten śmiech politowania pomysłodawców reklamy.
 

fazer58

Member
Bez reklam
No widzicie,a ja dopiero teraz Ją polubiłem,właśnie dzięki reklamie:) Piękne białe ząbki,zgrabne nogi,świetny głos,fajna niunia;-)
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Otóż to, reklama jak każda inna, wolę już tą laskę, jak reklamę past do zębów.
Bardziej mnie śmieszą te "akcje" i pospolite ruszenie, ale takie właśnie mamy nowe pokolenie YT, FB.
Zamiast spożytkować tą energię na poważniejsze sprawy, to dzieci chcą zrobić rewolucje w sieci.
Już widzę ten śmiech politowania pomysłodawców reklamy.

100% racji. Rewolucje w sieci - żeby to była jakaś faktycznie pożyteczna rewolucja a wg mnie to rewolta wywołana jakąś chorobliwą zazdrością i nienawiścią.
Jeżeli ktoś ma za dużo tej reklamy i widzi ją na każdym kanale to podpowiadam, że jest taki magiczny, z reguły czerwony przycisk na pilocie "power" lub "on/off" :lol:
 

firekage

New member
Bez reklam
Do firekage:
Przesadzasz, że nie możesz znaleźć czegoś bez reklam w międzyczasie. Z jednym mogę się tylko zgodzić z częstotliwością wyświetlania, ale z tego co widzę to hejt coraz bardziej zaczyna dotyczyć piosenkarki ( Bogu winnej zresztą ) niż treści czy ilości wyświetleń.

1. Nie, nie przesadzam bo przeważnie tak wyświetlane są bloki reklamowe. Odpal film po 20, po mniej więcej 10 minut na kanale A leci reklama, zmieniając na kanał B też będzie leciała.

2. Wiesz, nie dziwię się temu, że ludzie "hejtują" piosenkę bo reklama nie jest niema...i generalnie nawet wyłączając telewizor, będziesz miał możliwość wysłuchania tego samego w radiu...więc tak, piosenka stanowi problem ze względu na częstotliwość emisji, a jest to ze sobą ściśle powiązane.
 

firekage

New member
Bez reklam
Otóż to, reklama jak każda inna, wolę już tą laskę, jak reklamę past do zębów.
Bardziej mnie śmieszą te "akcje" i pospolite ruszenie, ale takie właśnie mamy nowe pokolenie YT, FB.
Zamiast spożytkować tą energię na poważniejsze sprawy, to dzieci chcą zrobić rewolucje w sieci.
Już widzę ten śmiech politowania pomysłodawców reklamy.

W kontekście tego co właściciele mogli usłyszęć w reakcji na reklamę...to raczej nie widzę uśmiechu, a raczej zaskoczenie i niedowierzanie. Cytowałem, wcześniej, odpowiedź grającej w tej reklamie.

Nie tylko Ty masz takie wrażenie, i niestety to nie wrażenie tylko celowa zagrywka.

Na mnie żadne reklamy nie robią wrażenia, mam coś iść kupić bo ona reklamuje.
Mam pić Pepsi bo Messi ją reklamuje, albo kupować buty adidasa bo jakiś piłkarz je reklamuje, Kupić Fife 15 bo Messi w nią gra na reklamie, i tak kupiłem Fife 14 bo tańsza a w nią też można pograć, także jeszcze się nie zdarzyło abym coś kupił bo reklama na mnie podziałała.

Mało jest tak zwanych "świadomych" klientow...mnie żadna reklama nie jest w stanie namówić do niczego. Wiem po co przyszedłem, co mam kupić...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mnie tez raczej reklama do niczego nie nakloni, piosenkarka poszla zrobila swoje zarobila i tyle, taki zawod, jeden fakt jest ze troche irytuje mnie 2x to samo w jednym blogu, reszte olewam, nagonke pokolenie YT i FB...
 

collider

New member
Bez reklam
1. Nie, nie przesadzam bo przeważnie tak wyświetlane są bloki reklamowe. Odpal film po 20, po mniej więcej 10 minut na kanale A leci reklama, zmieniając na kanał B też będzie leciała.

2. Wiesz, nie dziwię się temu, że ludzie "hejtują" piosenkę bo reklama nie jest niema...i generalnie nawet wyłączając telewizor, będziesz miał możliwość wysłuchania tego samego w radiu...więc tak, piosenka stanowi problem ze względu na częstotliwość emisji, a jest to ze sobą ściśle powiązane.

To jest czepianie się na siłę. To samo można powiedzieć o innych reklamach, że non stop są na każdym kanale. Jak się szuka pretekstu zawsze można go znaleźć.
"Piosenka stanowi problem" - nie piosenka, bo sama w sobie w oryginalne była dość popularna i nie różniła się od innych tego typu produkcji pop a została zmieniona do potrzeb marketingowych, nie artystka ją wykonująca bo to nie ona ustala konwencje reklamy i jej umiejscowienie w mediach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest czepianie się na siłę. To samo można powiedzieć o innych reklamach, że non stop są na każdym kanale. Jak się szuka pretekstu zawsze można go znaleźć.
"Piosenka stanowi problem" - nie piosenka, bo sama w sobie w oryginalne była dość popularna i nie różniła się od innych tego typu produkcji pop a została zmieniona do potrzeb marketingowych, nie artystka ją wykonująca bo to nie ona ustala konwencje reklamy i jej umiejscowienie w mediach.

Niewątpliwie rację masz w tym co napisałeś.. ja się z tym zgadzam.
 

a.dydek

New member
Dlatego wolę oglądać filmy na kanałach gdzie reklam nie ma,a jak interesuje mnie jakiś film to go nagrywam, a potem odtwarzam przewijając niechciane przerywniki
 

Roman1889

New member
Jakoś Nowy Roku już powitaliśmy minoł tydzień czasu a cenki TV jakie były takie są nadal, może ktoś się orientuje o jakiś promocjach w Nowym Roku?? :D :smile:
 

JanVid

New member
"Codziennie niskie ceny !!!!" jest to nowa świecka kolęda, którą najczęściej słyszałem w te Święta Bożego Narodzenia :)
 
Do góry