Co zrobić by oglądać Formułę "jeden" w N

kreet

New member
Witam

Zakupiłem w ferworze złości na Cyfrę dwa dekodery "N"
Liczyłem że transmisję Formuły jeden na tej platformie na pewno będą.
Niestety , wszystko na to wskazuje że się mocno przeliczyłem i zawiodłem bo F1 nie będzie.
Co mam zrobić?
Są wydaje mi się dwie możliwości:

1. kupić zeza i oglądać z astry na RTLu? (choć nie jest pewne ile czasu RTL jeszcze będzie za darmo)
2. kupić polsat cyfrowy za 199pln i umowa na 27 miesiecy i abonament 9.90 PLN miesiecznie.
 
Ostatnia edycja:

kreet

New member
dawide napisał:
Możesz odbierać naziemnie na TV4 za darmo :smile:
Ja też czekam na F1 :smile:

Nie mogę... jak?
Nie mam zwykłej anteny a poza tym nie słyszałem by TV4 był naziemnie, przynajmniej w Poznaniu, poza tym nie mam kablówki
 

Markcox

New member
kreet napisał:
Nie a poza tym nie słyszałem by TV4 był naziemnie
za to ja nie słyszałem zeby nie było :p
zainwestuj w zwykłą antenę, a zobaczysz jak będziesz mile zaskoczony, bo nie sądzę żeby położenie geograficzne (oczywiście w granicach polski) miało w tej kwestii jakieś znaczenie :D
 

kreet

New member
Markcox napisał:
za to ja nie słyszałem zeby nie było :p
zainwestuj w zwykłą antenę, a zobaczysz jak będziesz mile zaskoczony, bo nie sądzę żeby położenie geograficzne (oczywiście w granicach polski) miało w tej kwestii jakieś znaczenie :D

To wejdz na stronę www.tv4.pl i zobacz sobie zakładkę "Technika" :p
 

kreet

New member
Markcox napisał:
To faktycznie masz lipę... a może uda Ci się zaciągnąć sygnał z innego miasta :p :D
Nie wiem jak dzisiaj, ale TV4 niekodowany był również bodaj że na satelicie aster:confused:
Ad.1 Musiałbym sprzężyć ze sobą przynajmniej 4 anteny ;)
Ad.2 Nawet jeśli jest to sygnał niekodowany za free to na czas wyścigu zakodują.Nie ma tak pięknie.

Nie wiem co robić, promocja w polsacie jest do 28.02.2007, czas mija i nie wiem czy brac ten polsat czy łudzić się że może jeszcze będzie w N
 

kreet

New member
Kurde swoje kanały sprzedają wszystkim prawie w około a nie mogą ściągnąć do siebie chociażby TV4 z Formułą.
 

Markcox

New member
kreet napisał:
Ad.1 Musiałbym sprzężyć ze sobą przynajmniej 4 anteny ;)
Ad.2 Nawet jeśli jest to sygnał niekodowany za free to na czas wyścigu zakodują.Nie ma tak pięknie.

Nie wiem co robić, promocja w polsacie jest do 28.02.2007, czas mija i nie wiem czy brac ten polsat czy łudzić się że może jeszcze będzie w N
W N-ce to nie będzie... "nie będzie niczego" :p :p :p F1 ma być prawdopodobnie na Polsacie, a w TV4 chyba tylko retransmisje.

Ps. promocja w polsacie będzie 24h/7 :cool:
 

kreet

New member
Markcox napisał:
W N-ce to nie będzie... "nie będzie niczego" :p :p :p F1 ma być prawdopodobnie na Polsacie, a w TV4 chyba tylko retransmisje.

Ps. promocja w polsacie będzie 24h/7 :cool:

Jeśli będzie tak jak mówisz to Cyfra też będzie bez F1.
Co to jest 24h/7?
 

Markcox

New member
kreet napisał:
Jeśli będzie tak jak mówisz to Cyfra też będzie bez F1.
To fakt chociaż nie do końca... Przedewszystkim, żeby było jasne, nie faworyzuje żadnej z platform cyfrowych. Na cyfrze w odróżnieniu od Nki jest TV4. Ale jest to bez znaczenia, skoro z założenia F1 ma być w polsacie. A jeżeli tak będzie to na żywca i tak będzie zapewne tylko w Polsacie Sport
 

kreet

New member
Markcox napisał:
To fakt chociaż nie do końca... Przedewszystkim, żeby było jasne, nie faworyzuje żadnej z platform cyfrowych. Na cyfrze w odróżnieniu od Nki jest TV4. Ale jest to bez znaczenia, skoro z założenia F1 ma być w polsacie. A jeżeli tak będzie to na żywca i tak będzie zapewne tylko w Polsacie Sport

A czy jest ktoś w stanie stwierdzić czy jak kupie pakiet mini wraz z Cyfrowym Polsatem to obejrzę F1?
 

janku

New member
Markcox napisał:
Ale jest to bez znaczenia, skoro z założenia F1 ma być w polsacie. A jeżeli tak będzie to na żywca i tak będzie zapewne tylko w Polsacie Sport

F1 jest sprzedawana telewizjom pod warunkiem, że będzie transmitowana
w kanałach niekodowanych, zatem będzie zapewne w zwykłym polsacie

--
pozdr
janku
 
Do góry