co zamiast pioneera 519?

forerunner

New member
Już miałem zamawiać amplituner pioneer vsx 519, ale przeczytałem, że obraz przepuszczany przez niego (przez hdmi) delikatnie się różni od tego, co uzyskamy podpinając źródło bezpośrednio do tv.

No i ręce mi opadły.

Powiedzcie proszę, jaki wybrać amp, żeby nie mieszał NIC w obrazie. Nie chcę żadnych skalerów - tylko, żeby przepuszczał obraz po hdmi w nienaruszonym stanie. Taki sam, jakbym podłączył odtwarzacz/konsolę bezpośrednio do tv.

Nie interesują mnie żadne kombinacje typu: hdmi przekazuje obraz do tv, a optycznym dźwięk do ampa - chcę podłączyć wszystko używając tylko hdmi.

Myślałem jeszcze o yamaha 661 (bo z kolei 663 ma jakieś bóle z btb i wtw) i denon 1610 (ale o nim jest mało komentarzy). Onkyo odpada za twarz.

Chcę prosty amp do kina i gier za max 1500 zeta. Głośniki to albo infinity beta hcs, albo canton mowie 150qx.
 

killpit

New member
Wez sobie Yamahe 663 dobry amplituner i przynajmniej ja niemialem z nim nigdy problemow, jezeli chodzi o obraz i dzwiek przez Hdmi a poza tym jest mocno wypasiony jezeli chodzi o mozliwosci ,a od Pionka uciekaj jak najdalej:grin:
 

forerunner

New member
663 kosztuje ponad 1500 i i nie uznaje whiter than white & blacker than black. Wprawdzie nie wiem jak w praktyce to wygląda, ale już sam fakt mnie drażni :p
 
Do góry