co wybrać ?

daw33

New member
witam,mam dylemat z wyborem tv. Zależy mi na jak najlepszym obrazie,czerni.Oglądam sporo filmów divx i mkv.

-tv będzie użytkowany i w dzień i wieczorami
-odległość 4-5m od tv
-pokuj nasłoneczniony
-cyfra + ,na razie SD
-obsługa przenośnego dysku przez USB (divx)
-gry z PS3


Zastanawiam się nad tymi tv:

Samsung LE-46C750
Sony KDL-46HX703
LG 47LE8500
Toshiba 46SV685
Panasonic TX-P 50 VT 20

Wiem że każdy jest z innej bajki,ale chce kupić taki który będzie spełniał moje oczekiwania, czy 46 cali jest wystarczający?
Najbardziej podoba mi się LG tylko nie wiem jak w ciemnych scenach wygląda czerń i kąty boczne.
Toshiba ma super obraz, ale nie wiem co czyta z przenośnego dysku?
Prosze o pomoc w wyborze,dziękuje i pozdrawiam.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Toshiba jest na pewno najwyższym technologicznie i jakościowo modelem z wymienionych. Z USb czyta jpeg, mp3 i divX. Ale przecież do odtwarzanie filmów używa się DLNA, Media playera lub DVD.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Toshiba jest na pewno najwyższym technologicznie i jakościowo modelem z wymienionych. Z USb czyta jpeg, mp3 i divX. Ale przecież do odtwarzanie filmów używa się DLNA, Media playera lub DVD.
A po co uzywac dodatkowych pozeraczy pradow?. Film odtwarzany przez TV wg opinii uzytkownikow wyglada lepiej niz odtwarzany przez urzadzenie zewnetrzne.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A to już zależy. Rożnie z tym bywa, odtwarzacz w TV może nie czytać wszystkich plików, a odtwarzacz multimedialny ( a jest ich dużo w przystępnych cenach) nie ma z tym żadnych problemów i zużywa znikome ilości prądu....kilkanaście watów to żadne pożeranie...
 

Horhe Ortega

New member
Toshiba jest na pewno najwyższym technologicznie i jakościowo modelem z wymienionych. Z USb czyta jpeg, mp3 i divX. Ale przecież do odtwarzanie filmów używa się DLNA, Media playera lub DVD.
Jak ta Tośka(b.dobry LCD) reprezentuje wyższy jakościowo/techn. poziom od Panasa 3D to ja jestem święty turecki...
 
Do góry