Co wybrać do kina domowego

Max66

New member
Witam mam zamiar sobie kupić kolumny i chcę przedstawić dwa modele i który według was jest lepszy

Taga TAV-606

JAMO S426 HCS3

Wiem te tematy juz drążycie na okrągło i niektórym wychodzi to bokami jak widzą kolejne nowe posty dotyczące Kolumn, lecz każdy jest indywidualny do swoich potrzeb
Od razu na wstępie mówię że nie musza być te kolumny co podałem akurat takie podałem bo wydają sie być w miarę, do słuchania
Aha i co najważniejsze kolumny chciał bym do Filmów i czasem do muzyki wiem że nie ma takiego zestawu co sprostał by i Do filmów i do Muzyki Amplituner mam Sony jest dobrej jakości oraz mam duża moc więc chcę tutaj tylko kolumny
Proszę o jakieś sugestie w kwestii doboru kolumn do Takich zastosowań jak opisałem. Jest sens na nie patrzeć ?
Cena hmm jak to ktoś pięknie powiedział gentelmeni o cenie nie mówią ale warto wiedzieć na czym sie stoi myślą wydać 1k na same kolumny. Wiem że to mało w porównaniu z innymi użytkownikami którzy chcą sprzęt za kilka tysiaków, ja do takich nie należę, bo sprzęt jest do czasu i przemija jak życie. Prosił bym o rady i sugestie w jakim kierunku iść.
Pozdrawiam
 

Max66

New member
hmm.. może teraz inaczej zadam pytanie bo w sumie jak inwestować to w konkretny sprzet bo badziewia nie chcę więc daje dwa konkretne dla mnie modele którymi jestem zainteresowany
Jak to sie mówi Apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

TAGA Harmony v2 F-60

CANTON CHRONO 509.2

Wiem że Harmony cieszy sie tutaj w licznym gronie dobra opinia ale, nie znalazłem opinii na temat tego drugiego modelu więc, chciał bym sie dowiedzieć od ludzi którzy mieli styczność zmierzyć się z takim modelem.
Pozdrawiam i liczę na opinie wasze.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najlepiej będzie jak określisz budżet. F-60 to koszt koło 1000zł na szt. a Canton Chrono 590.2 to z tego co widzę koło 2500-3000zł. I napisz jaki masz pokój?
 

Max66

New member
pokój 18,7m2 jeślli chodzi o kolumny to rzecz wiadoma że 2 muszą być, chodzi mi tutaj jak na razie o kolumny podłogowe. Cena do 2,5K
Chcę wiedzieć jakie macie zdanie dotyczące Canton Chrono 590.2 miał ktoś lub miał styczność z tymi kolumnami ?
PS. Pokój chcę dobrze nagłośnić, ale nie chce tutaj żadnego suboofera nie chcę pudła które będzie mi tylko zawadzać.
Pozdro mam nadzieje że coś mi doradzicie ale mam chrapkę na F-60 ale znowu Canton 590.2 mogę kupić po okazyjnej cenie.
 
Do góry