co warto kupić do 2000 zł

morarz

New member
Witam,

Chciałbym kupić amplituner jakiś średni do 800 zł , zestaw 5 głośników dobrych plus subwoofer do 2000 zł co proponujecie. ???
 

morarz

New member
chyba żartujesz mój kumpel dobre kino kupił za 2000 zł. Ja nie chce dyskotek robić ale do domu do pokoju tylko mieć. Jakiej firmy głośniki kupywać ?
 

morarz

New member
nie moge wkleić linka z allegro ale co sądzicie o tych:
DENON AVR1312 AVR 1312 JAMO S426 HCS3 GW 3L dealer 1 699 zł


lub
DENON AVR1612 AVR 1612 JAMO S426 HCS3 2 299 zł



cena między nimi jest 600 zł aż a z tego co widzę szału nie ma....
 
I

irek6311

Guest
Zestaw za 2,2tyś zł trochę lepszy ...
na Allegro dużo takich gotowych zestawów ,
napewno zagra to lepiej niż plastikowe super zestawy Samsung czy LG (1tyś zł do 2tyś zł) .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Denon 1612 + Jamo wygląda dobrze.
Ale jeśli podnosisz już kwotę to sprawdź jeszcze Pioneera 521+ BD 140 + Prism
oraz Harmana AVR 156 + Jamo 506
 

morarz

New member
hej ten zestaw na allegro mi się podoba : JAMO S 506 S506 HCS3 DEALER 2 KOLORY 5 KOLUMN NOWE i nie jest taki drogi 1200 zł + 60 zł przesyłka i do tego jeszcze kupię amplituner i subwoofer. A znacie jakieś strony internetowe też zagraniczne gdzie mogę taki zestaw głośników kupić taniej ? I czy ten amplituner będzie dobry do tych kolumienek : Pioneer VSX-521 4X HDMI 1.4 BLUETOOTH ?????Z góry dzięki za odpowiedź.

A ten zestaw będzie ok za 1600 zł ???: YAMAHA RX-V371 PRISM ONYX 200 HTR-3064 3 KOLORY to jest amplituner + 5 kolumn ?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Polton" to jakis twor tonsila? No nie wazne.
Moja rada, kup uzywki albo cos bardziej firmowego.

Jezeli u kolegi cos zagralo wg. Ciebie dobrze to nad czym sie tu zastanawiac, chyba nie ma
lepszej rekomendacji jak wlasny sluch, wolisz zaryzykowac i kupic cos z polecenia, zamiast wcelowac sie dokladnie w to samo?

To mi przypomina uzytkownika ktoregos forum, ktory sie zastanawial ktore kolumny wybrac i w koncu
wybral, napisal ze znalazl na youtubie filmik i stwierdzil ze fajnie graly :mrgreen:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry