Co tu wybrać skoro się zmieni?

Mhawlik

New member
Panie i panowie, kombinuję tak: salon ok. 30 m2 - niestety głównie okupowany przez żonę i dziecko (jak wiadomo wola ogladać niż słuchać a kasę wola wydać na sukienki i zabawki;) Czas na zakupy: tv jest! 52 cale ale w rogu pokoju (Żona nie da przestawić). Mnie kusi fajne stereo (ale żona nie pozwoli, "bo stare też jest dobre") Dźwięk i obraz - ntv + ps3. - wypadałoby KD. Napisałbym kd 80%, muza 20% , ale tak jest bo nie mam dobrego stereo ;) jak kupię duże głośniki do KD to już żona na nic nie pozwoli. Z drugiej strony może i tak na nic więcej nie pozwolić;) Wstępnie pomyślałem tak: teraz MA bx + radiusy na tyły (żona wymaga białych). Z czasem bede narzekał i moze wymogę osobne stereo ( i tak taniej niż MA rx a i tak nie "zagadaja" w systemie 5.1 bo tv stoi w rogu pokoju)

A teraz konkretne pytanie: co z ampli??? HK255? Onkyo 608? Yamaha 767?

A moze wrócić do idei arena tannoy? (żonę będzie łatwiej przekonać później do dużych paczek do stereo)

Podsumowujac: teraz słucham głównie tv w stereo bo tak mam ;)- z czasem chciałbym więcej muzy, koncertów , etc.

Jak to przeprowadzić, żeby białogłowę otumanić i przy tym nie zranić?;)

Pozdrawiam i życzę kniejszych dylematównprzynzakupie sprzętu:eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz duży opór materii :smile:.
Do takich warunków musisz wiedzieć jakie najbardziej ulubione filmy ma żona. Wówczas po zakupie okaże się że oglądanie z dobrego sprzęt nawet starych filmów nabiera innego poczucia jakości. Inaczej przeżywasz .
Szczególnie firmy muzyczne lub horror.
Teraz co do kina oprałbym się na jakości i przy małych zaczynałbym od
Kef 2005,3 + Harman 255 lub głośniki HKTS 60 :
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...-2011-w-kategorii-kolumny-zestaw-5-1-dla.html
 

Mhawlik

New member
Dzięki za szybka reakcję. To co proponujesz to jednak maleństwa sa. I niestety nie brzmia zbyt dobrze;) kombinuję zeby wydawac kase z sensem czyli dołożyć jeśli efekt będzie zauważalny. A moja żona oczywiście stara nie jest, choć jak mówia, za młodej nikt nigdy nie widział. Wobec tego dołożę jak trzeba i do żony i do paczek ;) na razie ustaliłem , że przody nieźle brzmiace i satystakcjonujace disajnersko to MA Bxy. Na tyły potrzebuję białych - więc albo radiusy do kompletu albo odjechane Mirage oasis;) pyta ie nadal brz i ani ampli??? Onkyo? HK? Czy Yamaha która ponoć wymiata przy stereo? I czy jeśli HK to na pewno 255?
 
Do góry